Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Jó ötlet a szemöldök tetoválás...

Jó ötlet a szemöldök tetoválás? Ismertek jó szakembert Budapesten?

Figyelt kérdés
Megszületett az elhatározás, tetováltatni fogok, de félek, hogy rossz szakemberhez megyek. Akinek van már tapasztalata megírná kihez ment?
2023. máj. 7. 15:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Most nézegetem az árakat döbbenten. Az normális, hogy 80-160 ezerért csinálják??
2023. máj. 7. 15:18
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
A kérdésed első részére válaszolnék: nem, nem jó ötlet. Elég közönséges szerintem. Lehet, hogy neked tetszik, de ez is olyan, mint frizura: nem te fogod látni.
2023. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak szépen, igényesen, természetes hatásúra megcsinált szemöldökök, az megérheti, ha a jelenlegi szemöldököddel nem vagy elégedett és nem akarod/tudod minden nap sminkkel kiigazítani. Valóban drága, de ezen ne próbálj meg spórolni, mindeképp jó szakemberhez menj, mert ha csúnya lesz, azzal sok mindent nem lehet kezdeni és sokat ront az összképen.
2023. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyémet Nitsch Bettina csinálta, életem legjobb döntése volt!
2023. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A jó szakemberek 100 ezer forint körül dolgoznak. A híresebbek dragabban, a kevésbé ismertek hozzájuk képest olcsóbban dolgoznak.

Az enyémet a Bolvari Zsuzsi csinálta, de máshoz fogok frissítésre menni, mert ő már horror áron dolgozik számomra. A kolléganője, akit betanitott már ő is lassan drágábban dolgozik, mint amikor én csináltattam a tetoválásaimat.


Viszont ezt is kell időnként frissíteni, úgyhogy nem örök életű.

És olyanhoz menj, aki kozmetikus. Vannak akik pl körmöztek és most sminktetovalnak, igaz szépek a munkáik, de azért mégiscsak felmerul némi kétség velük kapcsolatban.


Én őket nézegettem mostanában:

Pmu klinika udvardi vivi, Paksi Fanni, Surányi Kitti, Károlyi cintia és Balakina kitti.

2023. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Minden bántás nélkül mondom, de nekem az összes férfi ismerősöm csak röhög a tetovált szemöldökű lányokon... Tényleg. Mondjuk ez már ilyen 40 környéki korosztály, lehet a fiatalabbak körében még okés, de a felnőtt férfiak körében biztosan nem.
2023. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 ha normális helyen csináltatja az ember akkor abszolút nem tűnik fel, hogy tetoválva van!
2023. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem.... De nekem mindegy, mindenki azt csinál a testével amit akar. Én tényleg a legnagyobb jóindulattal írom.
2023. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

Még a természetes szemöldök ívét követő is szörnyen néz ki.

A kitalált vonal mentén megcsináltak meg nevetségesek.


De a te fejed, azt csinálsz vele amit szeretnél.

2023. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!