Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Soft powder szemöldöktetoválas...

Soft powder szemöldöktetoválas esetén mennyire normális,hogy alig látni belőle valamit?

Figyelt kérdés

IGEN utána néztem mielott megcsinaltattam. IGEN a kozmetikus elore szolt hogy amit jelenleg latok az nem a valos eredeny,sokkal vilagosabb lesz.

De dobbenet.

60 ezer ft ot fizettem,amikor elkeszult imadtam,elkezdett berepedezni majd a pörk darabokba leesett

Tobb mint a fele még fent van

A tetovalas 6 napos

Már látom azert hogy miis van a pörk alatt

Annyira halovány hogy a sírás kerülget de tényleg

Tudom tudom azt mondják idő...majd sötétebb lesz

De annyira halványka hogy nem tudom elhinni hogy ez valoban tudna e annyira sotet lenni mint amilyennek lenni kéne

Nagyon ketsegbeesett es csalodott is vagyok egybe 😫

Ez annyira természetesen lehellet halványka kis szín hogy ha ez ilyen lesz megint ott leszek hogy ceruzaval kell raerositgetnem 😥🤧 es pont ez volt a lenyeg hogy vegre ne kinlodjak a ceruzaval

Erre tessek...🤧😥

Jaj lányok,kerlek valaki irjo n valami bíztatót nekem


2023. máj. 30. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most kezd majd el visszasötétedni.

Biztosan rémisztő lehet ez a folyamat, de nyugi! Ha nem is lesz olyan sötét, mint ahogy szeretted volna még mindig van lehetőség a korrekciónál szólni, hogy szeretnéd, ha sötétebb lenne.


Azt kell megérteni a sminktetoválásnál, hogy mindenki bőre más, és ez sokszor gyógyulásnál derül ki, hogy kinek, mennyi pigmentet dob ki a szervezete.

Ebben a szakmában inkább 2x, de biztosan kell dolgozni, mintsem, hogy első alkalommal úgy beleverje a tűt abba a leheletnyi vékony bőrrétegbe, hogy utána elmigráljon a pigment és úgy nézz ki, mint Sztálin.


❤️

2023. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2023. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy írtál!! ❤

Bizok benne hogy sotetedni fog,de ez igy jelenleg most valoban remiszto es nehez elhinni azt amit az emberek mondanak meg akkoris ha tudom igazat mondanak🤧

2023. máj. 31. 09:54
 4/9 anonim válasza:
Megért ennyit a hiúság?
2023. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4

Meg

Ha olyan lesz a vegeredmeny mint amilyet szerettem volna

Csak meg erre varnom kell

2023. máj. 31. 11:54
 6/9 anonim válasza:
Engem érdekelne hogy végül milyen lett?? Én kedden megyek😅
2023. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azóta megvolt a korrekcio is


Pont olyan lett a vegeredmenyt mint amilyet szerettem volna 😊

2023. aug. 1. 19:21
 8/9 anonim válasza:

Szia.

Én is még idén tervezem. 😊

Tudnál nekem abban segíteni,hogy az első és második nap milyen kinézetre?

Amelyik nap csináltatnám még okés,de utáni nap fontos megjelenésem van. Vállalható?

Köszi! 🙃

2023. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A tetovalas napjan nekem teljesen vallalhato volt

Semmi gond nem volt!

Kifejezetten szep volt


Masodik nap korulotte picit piros volt de szerintem meg azis teljesen vallalhato volt



Na de utana hat eleg ciki lett ahogy varasodni kezdett😄

Itt ott logot a var 🙈

2023. okt. 21. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!