Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit tetováltassak magamra?

Mit tetováltassak magamra?

Figyelt kérdés
a jobb kezemre akarok valamit oda a váll körül csak az a baj h nemtom h mit igazából bármi jó lenne csak tetkó legyen :DD de mégis az egy örök életre szól szóval át kéne gondolni rendesen ha vkinek lenne egy ötlete akk írja meg am fiú vagyok szal ink fiúk írják le h nekik mi van és hol!! :D

2012. júl. 15. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen felfogással semmit.

Akkor tetováltass, ha úgy érzed, hogy fontos neked az amit képvisel, emlékhez kötődik, illik a személyiségedhez.

Várj még egy pár évet. Ha nem érzed azt, hogy neked pontosan ez kell, hanem csak hogy legyen valami, akkor jobb ha nem is csináltatsz semmit. Minek? Divatból?

Később megbánnád.

2012. júl. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A pontosan ez arra vonatkozik, hogy pontosan az az adott minta, ami a fejedben van, vagy láttad valahol és neked PONTOSAN az kell. Nem úgy megy hogy előbb tetováltatni akarsz és később találod ki hogy mit, hanem elsőre beleszeretsz és eldöntöd hogy magadra tetováltatod vagy hogy is mondjam :D Remélem érthető volt.
2012. júl. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetováltatni szívből kell.
2012. júl. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Végülis a 3. válaszoló 3 szóban leírta, amit én 2 válaszban is próbáltam. :D

Hallgass rá, igaza van. :)

2012. júl. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a szalonba, és válassz valami szép nonfigot a katalógusból :D Pont az ilyen tetkókon szoktunk röhögni a strandon
2012. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmit!

Vagy egyáltalán 18 éves? (tudom, sok helyen nem számít...)

De hogy nézne ki egy nonfi minta 5 év múlva, ha már nem lenne divat, és ott virítana a válladon? Vagy akkor meg lenyúzatnád, vagy hogy gondolod?

Ha kötődik hozzád, akkor 5 év múlva, meg 10 múlva is kötődni fog.

2012. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen divattetkósok miatt szar ez az egész! Normális embernek a teste a tetoválásaival olyan, mint egy napló. És ott vagy te, meg a hozzád hasonlók, mint egy bohócosztag tagjai.
2012. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindegy, csak tetkó legyen, akkor tetováltass magadra szamárpéniszt szamárvaginában. Úgy tudom kínai konyhakülönlegesség.
2012. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az is jó bármi jó lenne amúgy 20 vagyok
2012. júl. 15. 17:09
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Van pénze anyucinak? Mert akkor mindegy, max félévente kilézerezteted meg újat varratsz. Aktuális divatot. Vagy keress egy olyan motívumot, ami neked szimpatikus, nem ilyen neki is van nekem is lesz alapon menj már!

Gondolkozz, hogy ha kimegy a divatból, akkor mi lesz? Nem megy el a divattal. Vagy marad, vagy kiszedeted, ami ha a pénz meg is van, de fájdalommal jár. Rosszabb, mint maga a tetkó.

2012. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!