Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valami ötlet kéne tetoválás...

Valami ötlet kéne tetoválás kimagyarázására! Ötletek? Fontos!

Figyelt kérdés
Van egy nagyon pici piros szívecske tetoválás a fenekem felett a derekamon(bugyi takarja). Anyám tudta nélkül csináltattam..Viszont ma ahogy öltöztem véletlen észrevette..Kérdezte hogy mi az, és én rávágtam, hogy barátnőm csinálta ilyen tollal..tartós festék vagy mi. Ismerem, biztos, hogy fog még utána érdeklődni tőlem, de kizárt, hogy elmondjam neki, hogy tetoválás mert nagyon mélyen vallásos és nem bírná benyelni. Milyen ötleteket tudnátok mondani amit tudnék mondani, hogy mégis micsoda az ami ott a fenekem felett virít. Fontos!

2012. okt. 22. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi van akkor ha vallásos, tudtommal a vallás nem tiltja a tetoválást. Mellesleg nem rajta van, hanem rajtad. Az rosszabb ha hazudozol, mert úgyis kiderül az igazság mindig.
2012. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? amúgy lehet egyszerűbb lett volna ha azt mondod hogy rágótetoválás. vagy ha legközelebb rákérdez akkor mutasd meg neki a másik oldalad, ahol nincs tetoválás
2012. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a tetkód pici és ahogy írtad a bugyi takarja úgyhogy strandon meg sehol se látja senki. Szerintem ragassz rá egy seb tapaszt és mond azt hogy elestél, beleültél valamibe... ha pedig meg akarja nézni anyukád mond azt hogy: anya ne akard nézegetni a valagam!! aztán 3-4 nap múlva mond azt hogy bemúlt és ÓVATOSABBAN ÖLTÖZZ NEHOGY MEGLÁSSA VALAKI. Jah és azért tényleg hány éves vagy? mert ha nagyon fiatal akkor nem hogy a vallásosság miatt nézi ezt rossz szemen hanem a korod miatt is.
2012. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
haha ezt nem fogod megúszni :) szembesítened kell őt a valósággal. mond azt neki, hogy férjhez mentél titokban és mivel gyűrűt nem hordhattál ezért csináltattatok egy egy ilyen tetoválást :D
2012. okt. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

16 vagyok.:D de mellesleg tényleg kb 1cm x 1cm a tetoválás..

a tartós henna festéket elhitte úgyhogy nincs vele gondom úgy néz ki:D

2012. okt. 23. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor probléma megoldva!!!! :D
2012. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
remélem megint észreveszi:D következő kérdésed: segítség a mélyen vallásos anyám bugris lányintézetbe adott egy meggymag méretű tetoválás miatt mit tegyek?ui: imádkozunk a lelkedért:D
2012. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!