Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fáj egy kisebb...

Mennyire fáj egy kisebb tetoválás a csukló belső felén?

Figyelt kérdés
A csuklóm belsejére szeretnék egy kisebb maximum 4 cm átmérőjű csillagot mindenféle extra nélkül. Mennyire fáj ill. kb mennyi időt vesz igénybe?

2012. nov. 18. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kicsi ábrák kb. fél, max 1 óra alatt elkészíthetőek, a tetováló tempójától függ. Nekem 6 centis tetoválásom van a csuklóm belső részén, egy órán keresztül csinálták és csak néztem mennyire nem fáj (elég jól bírom a fájdalmat), inkább a gyógyulása fájdalmas egy kicsit, de ha szeretnéd megéri.
2012. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek csinálták a csuklója belső felére, de majd meghalt a készítése közben annyira fájt neki.
2012. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hellóbelló, mindjárt 3 hete készítettem a csuklóm belső felére , elfedi szinte az egészet hosszban és igazából elég nagy magasságban is. nekem nagyon fájt, többször megkértem a tetoválót, hogy álljon meg egy szusszra mert meghalok helyben xD leginkább a fenti részek fájtak. a gyógyulás nekem viszont nemigen fájt, csak mikor mentem pont utána haza fájt irgalmatlanul. pár nap múlva viszont csak akkor fájt ha beütöttem valahova. remélem segítettem xD
2012. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Nekem a tenyerem alatt két centire kezdődik, széltében befedi, kb. 7 centi. Ha jól emlékszem, olyan félóráig tartott, nem igazán fájt, csak a satírozásnál voltam úgy, hogy "basszus! ez fáj", de az sem volt vészes. A gyógyulással se volt gond. Az első tetkóm volt egyébként.

Sok függ a tetováló tempójától, tapasztalatától meg tőled is, ha kéred, hogy álljon meg, nyilván tovább fog tartani.

Én majdnem sajnáltam, mikor abbahagyta:P

2012. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Próbálok még erőt gyűjteni hozzá :) A gyógyulási idő milyen hosszú és mit kell vele csinálni?
2012. nov. 25. 08:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már nem aktuális, de nekem most lett csuklóra tetoválásom, és egyáltalán nem fáj :) annyit éreztem mintha karcolnák a bőröm.. pedig énis olvasgattam,hogy valaki sírt is, aztán készültem hogy nagyon fájni fog.. de semmi :D de nyilván ember függő
2013. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!