Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás. Hová?

Tetoválás. Hová?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan kérdezték, meg is kerestem ezeket a kérdéseket, el is olvastam őket, de személyre szabott véleményeket szeretnék kikérni :)


Időről-időre felmerül bennem a tetoválás gondolata. Nem vagyok őrült tetkó fan, egyetlen egyet szeretnék csak, kicsit, minimalistát, csak feketét. Patkánymancs nyomokra gondoltam, mert ez nekem bőven megfelel (kicsi, minimalista és csont fekete :D). Amiért patimancsok: imádom a patkányokat, annyit tartanék, amennyit csak lehet, abszolút kedvenc háziállat, nagyon kötődöm hozzájuk. A problémám: a helye. Olyan helyet szeretnék neki, amit könnyű elrejteni, mert a 70 éves aszott bőrömön senkinek se mutogatnám és a melóhelyemen sem akarom megvillantani. Én látom, mert miért viselném el a fájdalmat, ha nem is tudom megcsodálni, magamnak csináltatom, fontos, hogy lássam. Mivel nő vagyok, a leendő terhesség idején ne deformálódjon el, mert javítani nemigen lehet. És végül: ne legyen "nőietlen" helyen. Ezidáig a lábfej ugrott be, mint hely, de esetleg van még valami jó ötletetek? És lábfejen egy varrás mennyire fáj? Nem szeretem a fájdalmat és nem szeretem ha injekcióstűvel szurkálnak. Így is túlélhető egy varrás? :) Köszi előre is.



2013. jan. 29. 15:18
 1/9 anonim válasza:
mit szólnál a füled mögé. mint demi lovatonak, vagy a gyűrűs ujjad oldalára. :)
2013. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de ott sem látom :)
2013. jan. 29. 15:49
 3/9 SzilKa ***** válasza:
Boka fölé tetetném a helyedben, akár a belső oldalra is. Vagy combra. Mindkettőt láthatod, mégis könnyen elrejthető.
2013. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, boka fölé belső oldalra is gondoltam :) De nem ronda egy nem karcsú bokán? Csípőtől felfelé anyám vagyok, viszont csípőtől lefelé apám csontozatilag :( Nem emeli ki még jobban a vastag bokát? Mert az ötlet tetszetős :D
2013. jan. 29. 17:40
 5/9 SzilKa ***** válasza:
Hosszukas elrendezesben (gondolom tobb kis tappancsnyomot szeretnel) nyujtja optikailag. Semmikepp ne szelteben rendezd el es akkor szep lesz :)
2013. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, hosszában szeretném :D Nagyon köszönöm a tippet ez az ötlet nagyon tetszik :D
2013. jan. 29. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasonló elvből van gekkó lábnyomos tetoválásom a lágyékomon, épphogy kilátszik bugyi alól a csípőcsonton és megy be alá. Lehet, hogy nem nőies de nem volt még panasz rá, sőt ;)
2013. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok tökös fájdalomtűrésben, hogy lágyékra varrassak xD De gratulálok, hogy te elviselted, wow :D Azért kaptál valami érzéstelenítőt?
2013. jan. 29. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Tetoválások terén a kevésbé fájdalmas területhez tartozik, simán kibírható volt, azt hiszem filmeztem varratás közben :)
2013. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!