Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás eltüntetése lehetséges?

Csillagok kérdése:

Tetoválás eltüntetése lehetséges?

Figyelt kérdés
Tökéletesen el lehet tüntetni tetoválást? Azt hallottam, ha rátetoválnak világosabb színt, mondjuk sötétbarnára világosbarnát, akkor előbb-utóbb elhalványodik, ez is egy megoldás lehet, még ha teljesen nem is lehet "kiradírozni".

2013. ápr. 8. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
lézeres kezeléssel ki lehet
2013. ápr. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tökéletesen lézerrel sem lehet
2013. ápr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SzilKa ***** válasza:

Vilagosabb szinnel tetovalva nem lehet tetovalast eltakarni, eltuntetni, ez hulyeseg.


Lezer is ketseges, de probald meg az Nd:Yag tipusut, eddig azt lattam a legeredmenyesebbnek, ilyen tipusu lezer a Dark Art Tattoo-ban, a Vato Loco Tattoo-ban es a miskolci Skin Workshop-ban van.


Arban nem veszes, 5-15 ezer Ft egy alkalom, es parhavonta erdemes ismetelni. 100%-os eredmenyre nincs garancia, de eddig ezzel lattam a legjobb eredmenyeket.


Egy tetovalo

2013. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Savval.
2013. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mid van, és miért szeretnéd levetetni?

Ha a jelentése miatt, tetováltass rá. Ha az a baj, hogy bármi van rajtad, na az a gáz... :/

2013. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok, még nem szeretném eltüntetni, csak érdekelt.
2013. ápr. 9. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!