Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Azoknak van tetoválásuk, és...

Azoknak van tetoválásuk, és piercingjük, akik nem tudják elfogadni a testüket?

Figyelt kérdés

Haverom mondta, mikor valaki felhozta, hogy hú de szeretne egy tetoválást.

Azt mondta "Na...-.-' azoknak van tetoválásuk, meg piercingjük, akik nem tudják természetesen elfogadni a testüket, és kell rá valami ékszer. És ha már nem elég az ékszer, akkor jön a tetoválás, piercing..."


Igaz ez?



2013. máj. 13. 17:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem. Biztos hogy van aki ebből az okból rakatja magára, de nem mindenki. Én is gondolkodtam régebben sokat szemöldök pc-n pedig semmi bajom nincs se a szemöldökömmel, se a testemmel, simán csak tetszett :D
2013. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Köldökpiercinget például a teljesen lapos hasú vékony nők szoktak tetetni, és nem úgy néznek ki, mint akik önbizalomhiánnyal küzdenek.
2013. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

nem. saját magam "szórakoztatására" vannak ezen dolgaim.

elfogadom magamat, de ezektől jobban érzem magamat a bőrömben, ami nem azt jelenti, hogy nem fogadom el magamat, de így sokkal jobb.

lehet, hogy kissé ellentmondásos, számomra nem az.

ennyiből az sem fogadja el magát, aki festi a haját, körmét stb.....

2013. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én boldogabb vagyok mint valaha, elégedett vagyok önmagammal mégis vannak tetoválásaim és piercingjeim.
2013. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én elfogadom a testem, azért csináltattam tetoválást, mert tetszik.

Akkor azok sem fogadják el magukat, akik levágatják a hajukat? Rá lehet mondani arra is, hogy el kell fogadni, hogy nő, így van és kész.

2013. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem. Én nagyjából elégedett vagyok önmagammal, mégis szeretnék tetoválást. Nekem ez egy emlék lenne, ami jelent valamit.
2013. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 10 éve tetszett a köldök piercing mikor végre megcsináltattam, de emiatt még nem szeretem jobban a testem csak mert ékszeres :)
2013. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én hamarosan csináltatom majd az első tetoválásomat, de nem azért, mert nem tudom elfogadni a testemet, ez ettől teljesen független, szerintem. Számomra jelentéssel fog bírni ez a tetoválás, ezért főképp azért lesz rajtam, hogy emlékeztessen arra, amiért magamra varrattam, és mert nekem tetszik. Ha esetleg másnak is elnyeri a tetszését, annak csak örülök majd.
2013. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Én tegnap tetováltattam először azért, hogy kellően tisztelegje a zene előtt, ami meghatározó az életemben.

Az emberek sokféle okból tetováltatnak. Egy emlék/esemény, egy szerettük, valami iránt tisztelegni akarnak. Ezen kívül van aki csak azért tetováltat, mert tetszik neki és vannak akik divatból varratják össze magukat igénytelen nonfiguratív szarokkal.


A piercing meg testékszer. Díszítő elem, hobbi. Van aki csak ki akar tűnni a tömegből.

2013. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem is köldökpiercingem van, mert szeretném így is kihangsúlyozni a lapos hasam és vékony derekam. Ez nem hangzik úgy, mintha nem lennék elégedett a testemmel. :)
2013. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!