Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fáj a csukló belső...

Mennyire fáj a csukló belső felén a tetoválás? Milyen érzés? ŐSZINTÉN!

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Személy és minta függő vagyis , hogy mekkora a fájdalom küszöbőd pl. Ha már egy injekciótól kikészülsz akkor igen fáj rohadtul, de ha nincs ilyen bajod akkor no para. Persze függ a minta méretétől is mennyit kell satírozgatni. Nekem egyáltalán nem fájt inkább kellemetlennek mondanám főleg a csontosabb részeken. De amugy ha valaki komolyan akar vmi akkor szerintem pont lesz**ja mennyire fáj vagy sem.
2013. máj. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fájt, én élvezem mindenhol, ha tetoválnak, de ez teljesen egyénfüggő szerintem. Az első válaszolónak igaza van!
2013. máj. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte egyáltalán nem fájt, helyenként volt kicsit kellemetlen, meg a satírozásnál, de nem volt vészes. Valahol még élveztem is. :D
2013. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát nekem 1-2 helyen fájt szóval ott ahol jobban látszódnak az erek, meg a bőr is vékony, viszont ahol már nem ilyen vékony ott nem, de egyébként kilehet bírni


és valóban ember függő, valakinek fáj valakinek nem, pl az első tetoválásom nem fájt

2013. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan érzés mintha epilálnád magad. De tényleg. Sőt, meg merem kockáztatni hogy az epilálás jobban fáj mint a tetoválás. Kontúrnál fáj, nekem ott fájt, de ha eltereled a figyelmedet ki lehet bírni. Satírnál volt hogy nem is éreztem annyira elzsibbadt a bőröm. Kibírható, tényleg nem vészes, nekem utána még lett átütve mert kopott, de ha én kibírtam...akkor simán kibírod te is.
2013. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!