Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen rövid angol szöveget...

Milyen rövid angol szöveget tetováltassak magamra?

Figyelt kérdés

Az életem egy kalap szar..... Oké nem mindig, de általában. Valami motiváló szöveg kellene, kint pl.:

Dare to dream - merj álmodni

Never give up - soha ne add fel


Köszi a segítséget!


2013. aug. 1. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"Unimaginative", megfelel?
2013. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát inkább neked kellene tudni, hogy mi motivál téged, az milyen már, hogy még ebben sincs elképzelésed, amit a saját testedre varratsz?
2013. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan varrasd magadra, amit az 1. válaszomban írtam.
2013. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt mondjátok meg minek írtok valahova ha nem tudtok normális választ adni? Nem kötelező!!! Unatkozol?? Verd a segged a földhöz!!! Amúgy meg ha tudnátok olvasni és az olvasottakat értelmezni... Van elképzelésem amit le is írtam!!!
2013. aug. 1. 14:41
 5/14 anonim ***** válasza:

Figyu. Szerintem tedd be ezt a képet háttérképnek telódon,vagy gépen:

[link]


Felesleges ilyen uncsi,gagyi fost magadra tetováltatni,mikor mindenkinek ilyen van és annyira sablonos,hogy ha valahol meglátok egy ilyet sírni tudnék.

Vagy vegyél egy nyakláncot egy ilyen felírattal de 150%,hogy meg fogod bánni ha magadratetováltatod!

2013. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Szerencsétlen vagy, hiányzik belőled az alkotó szellem, ötletesség és leleményesség.


Komolyan, mire számítottál? Meleg hógolyóra? Felteszel GyK-n egy kérdést, majd mindenki ezernyi fantáziadús, kreatív ötlettel fog előrukkolni csak a Te kedvedért?

2013. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen!! Pontosan!! Ugyanis, mint említettem nem kötelező válaszolni. Ez az oldal azért van, hogy ha valakinek kér dése van és nem tud rá vàlaszt kapni itt feltegye. Nem a véleményedre vagyok kíváncsi. Minek vagy itt?? Osztani az észt?? Kössz nem kell..inkább gyűjts hozzá.
2013. aug. 2. 05:27
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

*Kérdése, *Kösz vagy "köszönöm", plusz egy vesszőhiba. Lapozgasd a helyesírási szótárt, nem fog annyira fájni.


Nem kötelező, de jogom van hozzá és igen, azért vagyok itt, hogy osszam neked az észt. Ennyi erővel, ha nem akarsz hurrogós válaszokat kapni, ne írj ki idióta kérdést, amire mások az arcukat kaparják.

Mellesleg azért válaszoltam ilyen hangnemben, mert másoktól várod el, hogy megmondják, mit varrass magadra, amit majd jószerivel egy életen át a testeden hordasz. Ha jól tudom, a tetoválásnak valami olyasmi "biszbasznak" kell/kéne lennie, ami rólad szól, egyedi, szimbolikus jelentéssel bír.

De nálad nem, az istenért se'! Inkább legyen valami közhely, ami majdnem minden ötödik tetovált lányon megvan. Aha, tapsvihar érte, Tőlem Neked. Puszi a pocidra a kreativitásért.

2013. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egy van saját ötletem.

Kettő te ne osztogass a helyesírás miatt, kínodba nem tudsz mibe belekötni?

Három ha csak divattetkót szeretnék akkor sincs hozzá semmi közöd. Nem ez volt a kérdés... Szerinted nekem a helyesírásomat kellene fejlesztenem, szerintem pedig neked a szövegértésedet!

2013. aug. 2. 12:16
 10/14 anonim ***** válasza:

Saját ötlet? Tényleg? Mesélj még.

Mellesleg neked nem csak a helyesírásodat, de kreativitásodat is fejlesztened kellene. A béka segge alatt van. A szövegértésem pedig köszöni szépen, jól van.

2013. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!