Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol a legszebb a feliratos...

Hol a legszebb a feliratos tetoválás? Olyan helyre szeretném, ahol én látom, de ha kell munkahelyen el tudjam takarni.

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátnőmmel közös tetoválást tervezünk már 1 éve ha nem több (14 éve vagyunk a legjobb barátnők és tudjuk hogy ez nem fog megváltozni :)) Most már meg van a tetoválás, a kérdés csak az hogy hova?


[link]


amigos para siempre - ezt a szöveget szeretnénk :) a kérdés hogy szerintetek hová? csuklóra ugye munkahely miatt nem :/ én lábfejre gondoltam a külső oldalra :)


köszönöm a segítséget :) 22/L



2013. nov. 14. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Lábfejre jó lesz. Más testrész hirtelen nem is jut eszembe, ami neked is tetszene, mondjuk még a derekat mondanám, de oda ilyen felirat nem is igen illene, mert..hogy is mondjam, r*bancos. :D
2013. nov. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez ciki, óvodások se csinálnak ilyet.
2013. nov. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Majd ha a barátnőd a paliddal fog kefélni, akkor a körmeiddel kaparnád le a tetkót. Bitch please
2013. nov. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez majdnem olyan mint mikor a pasid nevét tetoválod magadra... Én nem tenném de ha szeretnéd a lábfej jó ötlet.
2013. nov. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Denna Úrnő a te pasid ezek szerint biztos kefélt az állítólagos barátnőddel(mert egy igaz barát nem tenne ilyet). ez cink.


No mindegy 14 éve vagyunk legjobb barátnők (eléggé ismerjük már egymást), és most az élet messzire fog sodorni minket egymástól más más országba. Ezért szeretnénk a tetoválást hogy sose feledjük a másikat :)


Egyébként a szerelmesek közös tetoválásával egyetértek, szakítás után eléggé kellemetlen

2013. nov. 20. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!