Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van olyan bőrfelület ahonnan...

Van olyan bőrfelület ahonnan semmilyen módon nem tudják eltávolítani a tetoválást?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 02:38
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,te lattal mar olyan bört ahonnan eltavolitottak?mert én lattam,és tudod milyen lett?heges.

tehat a tetko lehet eltünik,de utana ocsmany lesz ott a börfelület,nem olyan mint a sima,hanem heges.magyarul sztem jobb ha marad a tetko.

2014. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Katoonene válasza:
Sok tetoválást teljesen el lehet tüntetni, de van amit csak halványítani tudnak. Nekem a szemöldöktetoválásomat 2 hete lézerezték, már szinte alig látszik és egyáltalán nem lesz heges ha odafigyelsz rá és kened.
2014. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az érdekel van-e olyan hely ahol nem használhatnak lézert, vagy egyéb módon is túl kockázatos.
2014. jan. 24. 13:20
 4/4 ViaSayers válasza:

Első: A heges-megoldás eléggé elavult, csak régen távolították el úgy a tetkókat, hogy "kivágták". Ma már létezik olyan lézeres eljárás, amivel majdnem 100%-ban eltűnik a tetkó, és csak akkor látszik a nyoma, ha az illető nyáron nagyon lebarnul.


Kérdező: Lehetséges, hogy vannak ilyen helyek, ritka, hogy valaki ezt válassza. Létezik például szem-tetoválás, onnan szerintem nem lézerezik ki a festéket (oké, mondjuk ez nem bőrfelület), de szerintem az arc, a hónalj, és az intim részek is kérdésesek lehetnek - habár ide nem gyakran tetováltatnak, de azért mindig van egy-két hülye...

De szerintem ha normális bőrfelületre akarsz tetoválni, onnan simán eltávolítják - bokáról, nyakról, lábfejről, belső combról, egyéb érzékeny területről, onnan szerintem simán leszedik.

2014. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!