Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit jelentenek a kézre/lábra...

Mit jelentenek a kézre/lábra tetovált vastag fekete csíkok?

Figyelt kérdés
Egyre több emberen látok ilyen tetoválásokat, de nem találom sehol a jelentését.

2014. szept. 6. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
egyik marha utánozza a masikat
2014. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amúgy vonalkód gondolom
2014. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Attól függ milyen csíkok ha vonalkód akkor az egyéniséget fejezik ki (de már sok embernek van szóval már nem olyan egyedi)

De sokan tényleg csak divatból jelentés nélkül csináltatják vagy találnak ki maguknak hozzá jelentést

2014. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
[link] konkrétan ezekre gondolok. Nem vonalkód.
2014. szept. 18. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem konkrétan semmit nem jelent, egyszerű, minimalisztikus tetoválás, csak úgy, dísznek.
2014. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
én úgy tudom hogy ilyen életszakaszok lezárásakor tetováltatnak magukra az emberek ilyesfajta csíkokat az emberek. tehát ha mondjuk már úgy érzed lezártad az egyik életszakaszodat és elfogadtad meg ilyesmi akkor nyomnak magukra egyet, aztán újra ha már lezártak egy következőt. de ez szerintem lehet akkor is ha nem épp szakaszokat hanem bizonyos mérföldköveket hagyunk el. remélem segített
2016. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!:)
2016. júl. 20. 17:22
 8/8 anonim válasza:
71%
Nekem is ilyen van, nincs mögötte nagy filozófia. Tetszik, jól néz ki, nem hordok ékszereket, de mégis van rajtam valami. Ennyi. :)
2019. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!