Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 16 éves vagyok, tetoválást...

16 éves vagyok, tetoválást szeretnék, ez lenne az első, ezek problémák lehetnek?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen tetoválást szeretnék.

1) Szerintetek ez mennyire lehetne megoldható, teljes alkarra, ilyen részletesen?

2) Vékonyka vagyok, később esetleg széthúzódhat, annyira hogy csúnya legyen, vagy nem fog? Azért is gondoltam alkarra, mert az viszonylag keveset vastagszik mostantól felnőtt koromig.

Bocsi, ha sokak számára hülye kérdéseknek tűntek.



2014. szept. 7. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:

18 év alatt nem tetováltathatsz szülői engedély nélkül...

Ha mégis felvarrná neked valaki, tudnod kell, hogy közben magában rajtad röhög.


Másképp szólva, fiatal vagy még ahhoz hogy valamit az alkarodra varras...azt elég nehéz lenne eltakarni.

2014. szept. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért röhögne rajtam?

Szülői engedéllyel nincs baj, annyit mondtak szüleim, hogy érdeklődjek utána. És miért kellene eltakarnom?

2014. szept. 8. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, h 16 vagy, lehet megcsinálják.

Ha így egy színbe akarod, akkor az nem vészes, szalon függő, aki nekem csinálta 15000 / alkalom volt. Ez szerintem 3 alkalomból simán megvan.

A bőröd annyira nem fog megnyúlni, hacsak nem hízol 15-20 kg-t.

Alkarra szerintem ne csináltass. Nekem van ott is, melóhelyemen szívás. Nyáron is hosszú ujjúban kell lennem miatta. :(

2014. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen? Ne. Csak azért mondom mert én is szeretem a tetkókat, fiatalon akartam is, de örülök hogy nem volt pénzem rá mert most 25 évesen már nem tetszik az a minta/felirat... Ne csináltass még, várj egy kicsit amíg a személyiséged kiforr és majd akkor keress egy olyan motívumot, amit életed végéig viselni tudsz. Mert amit linkeltél, lássuk be, nem olyan mint egy apró kis szöveg, vagy egy kis motívum. Szerintem várj még vele.
2014. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lingamos Mocita ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem csak szeretem a tetkókat,hanem,nekem van is! :)

Ha a szülői engedély megvan,és mindenképp szeretnéd ezt a tetkót,így monokrómban (Szerintem, egy alkalomból is simán megvan!) ,akkor,mindenképp olyan helyre varrasd (pl. a hátadon simán jól mutatna,és ott nem is nyúlik annyira a bőr!),amit a későbbiek folyamán el tudsz takarni,pl. a munkahelyed megtartása miatt is! :)

Nekem a jobb lapockámon van egy 4 és fél órás monokróm tetkó,de n,egyáltalán nem bántam meg! ;)


Sok sikert a tetkódhoz! ;)

2014. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lingamos Mocita ***** válasza:

Ja,és az enyém is 15 rugó (=ezer) volt! :)

A lapockán,nem fáj,max érzékeny,de kibírható! ;)

Még valami: a tetoválás előtt,igyál sokat,meg alatta is,nehogy a végén elájulj,mert ez bizony,eléggé kiszívja az energiád! :O

2014. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az utolsó úgy értette (szerintem) hogy sok VIZET igyál NE alkoholt(azért írtam le ha valakinek nem lenne tiszta)


De amúgy szerintem simán megoldható alkarra is :)

Én is 16 vagyok és én is szeretnék tetováltatni az alkaromra már megvan a minta is már csak időpont kell :)

2014. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lingamos Mocita ***** válasza:

Igen,Cukros Vizet! Sok sikert a tetkóhoz!

Megmutatjátok majd,ha készen lesz a remekmű? :)

2014. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!