Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi számít "ri***c tetkónak"...

Mi számít "ri***c tetkónak" csak a derék vagy a teljes medence öv, és mik azok a minták? Valamint melyik minta mit jelent konkrétan?

Figyelt kérdés
Mi az ami nem érdemes a derékra tetováltatni illetve hova érdemes tetováltatni? Melyik minta mit jelent konkrétan és melyik oldalakon van megbízható oldal ahol ilyen és ehhez hasonlómintákat és róluk információt találhatok? Mennyibe kerül egy kisebb tetkó és hol találhatok megbízható művészek (mondjuk Karcag és környékén)?

#tetkó elhelyezkedése és jelentése
2014. dec. 18. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A nonfiguratív számít annak. Mivel divatból, "csak mert szééép", csak hogy legyen már ott valami....


Ha van egy jelentéssel bíró tetoválásod, az semmiképp nem az.

Nekem is van a derekamon. Saját tervezésű, jelentése van.

Hogy Karcag környékén mik vannak, sajnos nem tudom, mert pesti vagyok. De sok helyen pl órabérben te

2014. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*tetoválnak, általában 5-6000/ óra.
2014. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A derékagancs igazából a kilencvenes években volt nagy divat.


Manapság az álomfogó, a végtelenjel,toll, a semmitmondó félmondat angolul és a repülő madarak számítanak agyatlan tucattekónak.

2014. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A r!bancos és tömegtetkó a mellkason csücsül.Lassan minden kis pitsának és buz!gyereknek lesz.Ami tömeg,az általában ott van a tattoo salon könyvében.Vidéken nem fogsz jó salon-t találni...inkább Bp. vagy külföldi nagyvárosban.Az ár is művész,bonyolultság,nehézség,anyag függvénye.Olyat érdemes varratni,ami illik a jellemedhez,nem tucat.Karra,lapockára,combra ajánlom,mert el is tudod takarni,ha kell.
2014. dec. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!