Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Férfi tanár munkahelyére...

Férfi tanár munkahelyére használhat fekete szempillaspirált?

Figyelt kérdés
Nem feltűnőre gondoltam, hanem csak valami szolidra. Jobban érzem magam, ha kicsit erősebbek a szempilláim. Szinte észrevehetetlen, csak akkor látni, ha elmosódik.

2015. márc. 5. 17:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Középiskolai tanárról lenne szó
2015. márc. 5. 17:44
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az kemény. :D
2015. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
ezt jelentettem, dolgozhatsz a következőn: használhat-e rúzst stb
2015. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha zavar, akkor érdemes kozmetikussal festetni. az tartós, kb 4-6 hetente kell csináltatni. nincs ebben semmi kivetnivaló.
2015. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
49%
persze ,hogy használhat magán ügy én is használok
2015. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlatos. Drága, a gimnazisták úgyis megtalálnak. Nem fogod szeretni ami azután következik.
2015. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Őőőőő... ne! Lehet hogy külföldön divat, de itt ne fajuljatok már el !
2015. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szempillaspirál látszik... és elég gáz egy férfin. Ha már sötétebb pillákat akarsz fesd be szempilla festékkel. Az természetes és tartós is.
2015. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

aztaaaa....egy kérdés: hetero vagy homár vagy?

látszodik,főleg amikor nap végére a szemed alá pereg le a festék :D hidd el a 8 ezres spirál is lepereghet..

2015. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én gimnazista vagyok, úgyhogy tökéletesen el tudom képzelni, hogy a legtöbben hogyan kezelnék ezt...

Én sminkelem magam, tudom, hogy ha például vízálló is a szempillaspirál, egy idő után lepereg, na meg különben is látszik. Ha észreveszik Rajtad a diákok, akkor rögtön elindul a pletyka, gúnyolódás, stb., amitől szerintem jobb lenne, ha megkímélnéd magad. Én nem törődnék ilyesmivel, mert mindenkinek a maga dolga, megérteném, csak sajnos szerintem elég kevés diák lenne rajtam kívül, akik hasonlóan gondolkodnának... és biztos a Te sulidban is ilyesmi lehet a "diákfelhozatal".

Inkább tényleg festesd kozmetikussal, ha nagyon zavar. :)

2015. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!