Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek a tetovált...

Mi a véleményetek a tetovált lányokról?

Figyelt kérdés
Hamarosan 18 leszek, és szeretnék egy tetoválást. A bokámra tetováltatnék, egy kb 5 centis, számomra jelképes dolgot.. viszont sokan mondják, hogy ez olyan, mint mikor megbontasz egy zacskó chipset. Elkezded, és nem tudod abbahagyni. Viszont nekem az is tetszik, ha egy lánynak pl színes tetoválás van az egész alkarján, stb.. szóval nekem bejönnek ezek a dolgok, viszont érdekelne, hogy titeket, srácokat, mennyire taszít egy/pár tetoválás egy lányon, mi az első benyomásotok egy lányról, ha tetoválást láttok rajta, stb.. :)?

2015. ápr. 19. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Az 1-2 kissebb minta taszít,közönséges,de érdekes módon a full televarrt csajokat imádom!!!


[link]


Kedvencem: [link]


34/F

2015. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sowilo ***** válasza:
100%

Ja, csak aztán meg ne bánd. Általában a csajok csak azt hiszik, hogy jelent valamit számukra, valójában pedig csak olyan szinten azonosultak az aktuális divattal, hogy nem tudnak különbséget tenni a saját érzéseik, és a beléjük tápláltak között. Ilyenkor szoktak születni a madárraj, végtelen jel, csillag, álomháló, pillangó, elfújt pitypang, az angol idézetek idétlen betűtípussal, stb. És nekem is az a véleményem mint az előzőnek: az ilyen apró minták közönségesnek hatnak.


Ha viszont a fentebb leírtak rád nem vonatkoznak, tehát tényleg a saját döntésed, akkor minden további nélkül varrasd fel. Az már más kérdés, hogy ha téged még a gyakorikerdesek.hu látogatóinak a véleménye(meg úgy kb. bárki véleménye) is érdekel, valószínűleg nem ez a helyzet.

2015. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azok a csajok amiket az első linkelt, akik tényleg tele vannak varrva, na azok eszméletlen jól néznek ki. Én is olyan vagyok és tetszenek a hozzám hasonlóak. De az ilyen 1-2 koszfoltnyi apró tucatminta tényleg gyalázatos.
2015. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
saját rajzom lenne, tehát nem lenne sablonos divat tetoválás.. saját elképzelés, saját kivitelezés, csak varrni kell majd.. nem az a fajta lány vagyok, aki a sorban áll, és olyan mint a többi..
2015. ápr. 20. 18:52
 5/5 anonim válasza:
Szia. Egy pici tetovalas hozaza magaval a tobbit:) mindket kezem ki van varrva es igencsak fogynak a helyek de ez meg egy pasinal sem volt hatrany. Magadnak csinaltasd, ugyis mindig talalnak valamit az emberek amibe belekothetnek:)
2015. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!