Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Fiúk! Mi a véleményetek a tetovált lányokról? Ha nem szeretitek, de tetszik a lány, akkor hátránynal indul?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 12:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%

Alapvetően ellenzem, hogy valaki belebabrájon a testébe, szóval ha én döntöm el, akkor pld még fülbevalója se legyen, mert ahhoz is át kell szúrnia a fülét.

De ha már így ismerem meg, és tetszik, akkor elfogadom tőle.

Mármint, van az a csaj, akin van az a vadítóan jó tetkó, ami még nekem is tetszik. :D

2015. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha igényes akkor plusz, ha ronda a tetoválás akkor hátrány.
2015. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Pld ha felíratja magára, mondjuk egy szögeskorbács rajza köré, hogy

"Mr Pofon Uram személyes tulajdona"


;)

2015. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
64%

"Ha nem szeretitek, de tetszik a lány, akkor hátránnyal indul?"


Hát nyilván.


Amúgy alapjában véve nekem sem tetszik nőn (férfin se) a tetoválás, nekem valahogy mindig igénytelennek tűnik. Nagyon kevés olyan tetoválást láttam, ami tényleg szép. Meg valahogy az is a tapasztalatom a tetovált lányokkal, hogy ordas nagy k..rvák. Persze, tuti hogy nem mind ilyen, de ahányat ismerek, az mind ilyen, úgyhogy bennem már kialakult az előítélet.


De amúgy ez is egy huszadrangú dolog. Ha megtetszik egy lány és rendes meg minden, akkor csak azért nem fogok keresztülnézni rajta, mert van rajta egy tetkó. A vörös, nagymellű lányok az ideáljaim, de ez nem azt jelenti, hogy akkor csak és kizárólag az tetszik és senki mással nem vagyok hajlandó szóba állni.

2015. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
58%

Úgyis lefognak pontozni, de nálam hátrány.

Egy szép nő tetoválás nélkül is szép, de a szépséget inkább rontja szerintem.


Akár milyen szép is a lány, egy tetkó nálam ront, de van akinek bejön. Én inkább a ,,tiszta'' testet szeretem.

2015. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
van, akinél hátrány, van akinél semleges, és van, akinél előny. engem, mint tetovált lányt még sosem utasítottak el a tetkók miatt, bár én olyan társaságban mozgok/ismerkedek, ahol a legtöbb ember tetovált, piercingelt.
2015. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
94%

Egy szép nő tetoválás nélkül is szép!

De egy szép nő szép tetoválással még szebb! :) Számomra!

2015. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Én magamra sosem tetováltatnék, ettől még ha egy nőnek van valami menő tetoválása, akkor az előny is lehet. Bár én inkább preferálom a fül és köldök pc-ket, azok tetszenek
2015. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen a tetoválása és hol van.

egy proli tetkó (delfin, rózsa, nonfi, stb) hátrány nálam. de sok olyan tetkó is van, ami tetszik.

2015. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
#9 "proli" rózsás tetkó :) : [link]
2015. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!