Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mikre van még szükség egy...

Mikre van még szükség egy forgómotoros tetoválógép használatához? Miket kell hozzá beszereznem?

Figyelt kérdés
Johnny Irons Rotary tetováló gépet szeretnék venni.

#tetoválás #tetoválógép #Johnny Irons Rotary
2015. jún. 6. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugye nem most kezdesz 0 tudással otthon bacakodni?


Kell egyrészt az átalakító doboz, a pedál, a

tűk, a kábel, fertőtlenítő szappan, kesztyűk, a kemence és az rezgetős tisztító. De mielőtt bármit veszel, ezt szerintem alap hogy tudnod kéne. Már csak azért is, mert így lehet, hogy jó eséllyel szärt sóznak rád.

2015. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 SzilKa ***** válasza:
41%

Eleve egy gép nem is elég, legalább kettő kell.

Táp, gépkábel, pedál. Festékek, tűk különböző tipusban és méretben, hozzájuk való eldobható markolatok (ezeknél nem szükséges sterilizálógép), kupakok, műanyag pohár. Spricni, stencilolaj, felrajzfilcek. Kábelfólia, gépfólia, folpack mindenre, amihez hozzáérsz. Vazelin, spatula, fertőtlenítőszappan. Tetoválószék, kartámasz, kiskocsi (amiről dolgozol).


Nem olcsó mulatság...


Egyedül, a nulláról ne állj neki... Ne gyárts szakértő felügyelete nélkül takarnivaló bénázásokat.

2015. jún. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SzilKa ***** válasza:

Gumikesztyű lemaradt, annyira alapvető. :)

Kötényt sem árt munka közben használni.

2015. jún. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a segítséget!!! Nem 0 tudással állok neki, festő vagyok, naponta rajzolok, és festek, már régóta szeretnék nekiállni megtanulni tetoválni, csak anyagilag most jutottam el odáig, hogy be is tudjam hozzá szerezni a dolgokat... :)
2015. jún. 7. 11:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem is állnék neki egyedül, mindenképpen fel akarok keresni valakit, aki segít. Csak előbb szeretném beszerezni a dolgokat, meg tudni, hogy kb mennyit kell rá félretennem, ezért érdeklődők, meg természetesen gyakorlóbőrön szeretném kezdeni.
2015. jún. 7. 11:52
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez még egy hosszú folyamat lesz, de hát mindenki volt egyszer kezdő... :)
2015. jún. 7. 12:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt beülni figyelni valaki mellé egy időre mielőtt bármit veszel. Vegyél kézbe más emberek gépeit, figyeld meg milyen, tetszik-e, kényelmes-e.

Mint festő, gondolom tudod, hogy némely ecset nem olyan mint a többi, van amit jobb fogni, a másikat, kevésbé. Az egyik szőre jobban vezeti a festéket, a másik kevésbé.

Ugyanez van a tetoválógépekkel, és minden más művészeti eszközzel.


Ezen kívül nagyon sokat kell tanulni a festék behelyezésének folyamatáról, hogy melyik színt melyik után, hogy néz ki frissen és gyógyultan, mennyire szabad megdolgozni a bőrt, melyik testrészen hogyan reagál a bőr, hogyan kell a mintát pozicionálni, melyik tinta a jó tinta, milyen hangja van a jól beállított gépnek, stb.


Ezeket tapasztalati úton is meg lehet tanulni, de nagy a rizikófaktor, és sok idő.

Szóval festőnek lenni nem elég ahhoz hogy elkezdj dolgozni.

2015. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nem is gondolom, hogy elég lenne... Ezért is írtam, hogy tudom, hogy hosszabb folyamat előtt állok, és hogy mindenképpen felkeresek valakit, akitől tanulhatok.
2015. jún. 7. 15:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de előbb legyen tudásod, legyen biztos, hogy mi az ami kell, és milyen a jó, és csak utána csengess ki több százezer forintot eszközökre.
2015. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsot! :)
2015. jún. 7. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!