Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Körülbelül mennyibe kerülne...

Rebellious Dead Lady kérdése:

Körülbelül mennyibe kerülne egy ilyen tetoválás, és mennyire fájna?

Figyelt kérdés

A lábfejemre szeretnék egy tetoválás, amin azt írná, hogy:"Angel" és köré pedig valamilyen dekorációt, pl. 2 szárnyat a szó első és utolsó betűje mellé.

Ez kb. mennyibe kerülne? És nagyon fájna?

Persze nem most szeretném megcsináltatni, hanem úgy egy-két év múltán, még csak érdeklődök. :D

Ja igen, és szerintetek mennyire érné meg ezt megcsináltatni?

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)



2015. jún. 12. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de szerintem nem érné meg megcsináltatni, mert elég sablonos.

Ha úgyse most szeretnél, akkor azt az egy-két évet még szerintem szánd rá arra, hogy kitalálj valami igazán egyedit, ami számodra fontos, jelentéssel bír :)

2015. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem.

Addig még lesz időm gondolkodni, hogy mit is szeretnék pontosan, ez még csak olyan vázlatszerűség volt.

Az pedig egy hátrány, hogy nagyon sz*r a fantáziám, és nem is vagyok nagyon kreatív. :/

De majd addigra kitalálok valami egyedibbet, ami illik a személyiségemhez. De azért nem is szeretnék olyan agyonra csicsázott tetoválást...

2015. jún. 13. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!