Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mely munkahelyeken tolerálják...

Mely munkahelyeken tolerálják az extrémebb megjelenést? Tetoválást, extrém hajszínt, mindenféle testmodifikációt ide értek.

Figyelt kérdés
Mindenféleképpen át szeretném "szabni" a külsőmet. Viszont érdekelne melyik munkahelyen nézik inkább a teljesítményt, mint a megjelenést.

2015. okt. 17. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyári munkások közt elég sok ilyet látni. Tetoválószalonban, fodrászok közt is akad. Hát, azért normális helyeken kell a normális megjelenés is. Régen én is elég extrém voltam, de sehol nem pozitív dolog ha különcködik az ember. Emiatt én nem is tudtam jól érezni magam úgy. Plusz utálom ha bámulnak, és mindig mindenhol bámultak.
2015. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk van különbség aközött, hogy van pár tetkód, egy pc-d, meg mondjuk egy szőke tincs a fekete hajadban, vagy mondjuk az arcodig ki vagy tetoválva, 10 centisre van tágítva a füled, a hajad kék meg zöld, és tele vagy fémmel. :D Előbbi már annyira nem számít különlegesnek, nagyobb városokban meg egyáltalán. De amúgy nem munkahelyfüggő, inkább főnökfüggő. De azért azt ártana tudni, hogy van e már valamilyen szakmát, képzettséged, mihez értesz, mit szeretsz csinálni?
2015. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, programozó, és a kutyát nem érdekli hogy nézek ki. van piercingem, igaz, csak egy, az az arcomon, meg a hajam is be van festve. de nem ilyen szivárványszínűre.
2015. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Grafikusnak készülök, immár főiskolán. Tudom hogy művészeti körökben teljesen elfogadottak ezek a dolgok, minden nap körbe vagyok zárva "furcsa" emberekkel. :D Szinte mindenemet, egyedül az arcomat nem szeretném kitetoválni. A kérdést azért tettem fel, hogyha esetleg nem jönnének össze a dolgaim és máshova kéne mennem dolgozni, hogyan tolerálnák más munkáltatok az egyedi megjelenést.
2015. okt. 17. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg takarható, tolerálják. Magyarul, amit nem lát, arról nem tud, így nem zavarja.
2015. okt. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!