Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Bele szeretnék kezdeni a...

Bele szeretnék kezdeni a tetoválásba, mivel szépen rajzolok, ezért úgy gondoltam, egy próbát megér. Viszont nem tudom, hogy mi a pontos neve annak a filcnek, amivel a bőrre rárakják az előrajzolást?

Figyelt kérdés
Olvastam már, hogy "henna filc" meg "bőrfilc" de feleslegesen nem akarok vásárolni, tehát összegzésben: azt keresem, amivel lapra rajzolnak, majd rárakják a bőrre.

2015. dec. 27. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Zsírpapírra rajzolj tollal. Rajzal lefelé (az legyen a bőrön) tedd rá az adott felületre majd kend be testápolóval a papírt. Használj hozzá egy fa vonalzót vagy valami hasonlót hogy biztos minden pontja ott maradjon az adott felületen.
2015. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Indigó. Tetováló indigó.
2015. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Körbenéztem a neten, bejártam a környék papírboltjait bőrfilc/bőrtoll, indigó toll, tetováló toll után keresve, sehol sem tudtak segíteni, neten sem találok...
2016. jan. 6. 18:02
 4/5 A kérdező kommentje:
A tollal próbáltam, de nem nagyon marad meg :/
2016. jan. 6. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb. 1 percbe telt megtalálni google keresővel:

[link]

[link]

[link]


Persze van drágább is, ami tovább kitart, de azokat már külföldről tudod rendelni.

Persze ezen kívül sokan szoktak különféle tollakkal is bele-bele rajzolni a mintába, kiegészíteni, ha a bőrön van. Arra van a bőrtoll. (Ugyan így google-n keresztül rá tudsz keresni.)

2016. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!