Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit javasoltok egy ilyen...

Mit javasoltok egy ilyen helyzetben? Megtegyem, ne tegyem?

Figyelt kérdés
Először is a tények: 16 éves leszek március 1.-jén (ugye majd azután akarok tetoválást), valamennyivel több, mint 4 hónapja edzek (testépítés), Vendéglátó ipari suliba járok, és egy egész karos tetoválást szeretnék. Az edzés miatt még nőhet a karom, sőt, biztos hogy fog, viszont nagyon szeretném ezt a tetoválást. Attól félek, hogy deformálódni fog, mellesleg majd a munkámban is lehet akadályoztatni fog. Megbánni nem bánnám meg igazából, csak tényleg attól félek, hogy ez így nem állja majd meg a helyét. 168 magas vagyok (bár a "magas" szó túlzás), és 34-es karom van. Remélem tudtok segíteni

2016. jan. 1. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele,de csak azért mert még változik a tested.
2016. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok munkahelyről el fognak küldeni, ha látható helyen van tetoválásod. Tapasztalat.

Inkább olyan helyre csináltass, ahol nem látszódik.

2016. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

16 evesen tok felesleges belevagni. Majd ha olyan 25-26 eves leszel, talan tudsz olyan dontest hozni amit nem bansz meg 2 ev mulva.


Gondold el: 12 evesen mit varrattal volna magadra, es az most milyen gaz lenne?


Na 20 evesen pont ugyanigy fogsz erezni az irant, amiert 16 evesen rajongtal.

2016. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vendéglátózásban egyértelműen hátrányod lesz belőle, egy több ismerősöm tapasztalata. Ha nem akarsz nyáron is hosszú ingben kiszolgálni akkor nem ajánlom az egész karosat. Én a helyedben csak felkarra csináltatnék. 18 éves korodig tényleg érdemes lenne várni vele, addig még fog változni a tested és a gondolkodásod is. Minimálisan javítani lehet a tetoválást, de azért megvan annak is a mértéke. Inkább dolgozd ki magad úgy, ahogy ki akarsz nézni és utána tetováltass.
2016. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Persze ha saját vállalkozást akarsz alapítani és ehhez biztosnak látod a körülményeket akkor nem lesz hátrányod belőle a munkában :) 18-19 éves korodig minimum várnék a helyedben. Én is 19 évesen csináltattam az elsőt, holott már 17 évesen azt a mintát szerettem volna. 2 éven keresztül minden egyes nap átgondoltam, hogy biztos ezt e szeretném, hiszem mégiscsak egy egész életre szól.

2016. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Igen, ez mind jogos, csak.. Nehéz lemondani róla. Erre gyűjtöttem a pénzt, ezt képzeltem el, hogy húha, milyen jó lesz amikor rajtam lesz, és akkor most mondjak le róla. Igaz nem véglegesen, de akkor is. Idáig ezen "kattogtam", és most mondjak le róla. Nem túl jó érzés, de ettől függetlenül teljesen jogosak a válaszok:)
2016. jan. 2. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell lemondanod róla, csak tedd félre egy kis időre a dolgot, hagyd megérni :)
2016. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!