Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valóban butaság lenne zenével...

Valóban butaság lenne zenével kapcsolatos tetoválást csináltatnom ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A zene nagyon fontos része az életemnek. Több iszonyatosan nehéz időszakomon segített át. Erőt, lendületet ad, felvidít, akár magabiztossá is tesz, kisírhatom magam egy-egy dalon. Nagyon fontos számomra, szerves része a mindennapjaimnak.


Korábban gitároztam, valamint zongoráztam is, zeneiskolába is jártam.


A legelső tetoválásomat -4 évvel ezelőtt- is ebben a témában szerettem volna, de más lett belőle. Nem mellesleg a mai napig eltudnám képzelni magamon azt a mintát (violin-és basszuskulcs úgy összeillesztve, hogy egy szivet ábrázol, nem érdekel, hogy 'tömeg minta', mert módosítanék rajta).


Valóban badarság?



2016. jan. 17. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem úgy alapban nem jó ötlet tetoválást csináltatni. De ha mindenképpen szeretnél, akkor nem értem, miért lenne rossz ötlet pont zenéhez kapcsolódót, amihez tényleg van valami kötödésed is. Inkább ez, mint valami halálfej vagy semmitmondó nonfiguratív :)
2016. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1-es válaszolóval, ha nagyon szeretnéd és a zenéhez kötődsz, akkor miért ne? Nem mi fogjuk helyetted eldönteni.
2016. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

neem

nekem is fontos a zene.

nem érdekel mások véleménye éa csináltattam egy tetkót és nem bántam meg

2016. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináld meg nyugodtan, ha valamennyire tucat de neked van jelentése és nem a "juuuuj olyan trendinek nézett ki mikor beírtam google-be hogy "menő tetkó""
2016. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén, ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak, vagy mondanak, vagy hogy hány embernek van már hasonló. Fontos neked annyira a minta, vagy amit jelképez, hogy életed végéig magadon akard hordani? Ha igen, akkor csináltasd meg nyugodtan!
2016. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!