Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lemosható tetoválás húszéves...

Lemosható tetoválás húszéves kisfiús alkatú fiúnak? Nagyon gáz? Csak mert nagyon tetszenek és nagyon aranyosak.

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gaz, inkabb vicces es aranyos
2016. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, ahogy ezt itt előadod az nagyon édes.:) Lehet, hogy néznék ha meglátnék ilyesmit egy fiatal srác csuklóján, vagy tudom is én hova akarod feltenni, de olyan szituációt is el tudok képzelni, ahol tök laza, és aranyos benyomást kelt.
2016. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

20 évesen elméletileg már felnőttnek számítasz.

Szerintem gáz lenne a lemosható tetoválás. Hiába aranyos meg minden...

2016. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kis Rohadek válasza:
Inkabb a lemoshato mint a vegleges. A vegleges lehet hogy tetszik most, de kesobb kicsit "cifrabb" meggondolni magadd. Hsznald a lemoshatot par napig, majd mosd le. Bajod nem lesz belole - millionyi valtozat van, olyan is ami nem latszik cask UV fenyben. En lattam ilyesmit egy fogadason. Hat... nem semmi...
2016. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Henna.........jobb,és több ideig fent marad,mondjuk neked kell megcsinálni a mintát.

de am nem gáz....

2016. máj. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!