Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van néhány kérdésem a henna...

Van néhány kérdésem a henna tetoválással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pl hogy ha én veszek henna port akkor azt mivel tudom adagolni (kérdőjel) Vagy azt is küldnenek mellé (kérdőjel) Ez mindig barna színű (kérdôjel)Lehet venni mondjuk feketét (kérdőjel) vagy ha nem interneten szeretném megvásárolni akkor boltokban hol lehet kapni (mármint milyem üzletekben(kérdőjel))

Csak azért irtam sok helyre hogy "kérdőjel" mert nem enged kérdőjelet irni



2016. júl. 24. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A beszerzésében annyira nem tudok segíteni, én Indiából kaptam. De a többiben hátha. Az adagolást általában megoldják, adnak hozzá tubust, vagy erre specializálódott hennatölcsért. Beletöltöd a hennát, és kivágod egy nagyon picit a tölcsér hegyét. A hennapor alapból zöld színű, mivel a henna nevú növényből állítják elő. Por állagúra darálják a levelét. Ami barna mintákat eredményez, mint ahogy mondtad. A színezett hennát nem ajánlom, hacsak nem valami hipeszuper minőség, de azt Magyarországon nem hiszem hogy kapni lehet. De természetesen kapható színezett is. Barátnő is nagy hennás, viszont ő boltit használ. Megkérdeztem, és ő a Tytoo extra lux Henna 100%ot ajánja. Nagyon jó minőség. Remélem l, tudtam segíteni!
2016. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Lövőház utca közelében van egy biokozmetikai bolt, a Cosmio, azt hiszem ez a neve. 700 ft egy nagy tasak henna, tényleg a nagyon van a hangsúly, szóval abszolút megéri. Egy henna elkészítéséhez (nagy minta) elég egy teáskanálnyi henna. Azt, hogy mivel adagolod, linkelek egy videót, és arról is, hogyan készítsd el a pasztát. Viszont semmiképpen se használj fekete hennát, mert az kamu. Allergiás reakciókat vált ki, és azthiszem méreganyagok is vannak benne. Az igazi henna zöld színű, és a bőrt ha befogja, vörössé válik.

Hogyan keverd be a hennát: [link]

Amivel felviszik a mintát: [link]

2016. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat.
2016. júl. 24. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!