Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ajak piercing kezelése?

Ajak piercing kezelése?

Figyelt kérdés
Nem rég szurattam ajak pc-t. Aki szúrta, azt mondta csak fertőtlenítővel kezeljem. Nyugodtan ehetek-ihatok tejes termékeket, sőt dohányozhatok is. Mások azt mondják ne egyek-igyak tejes termékeket, kezeljem speckó krémekkel, és minden dohányzás után öblögessem szintén spéci öblögetővel. Mi az igazság?

2016. júl. 27. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat igazabol az a biztosab es higenikusab ha oblogetsz! Szerintem tulzas hogy speci oblogetovel kell :D eleg a listerin is ugyn ugy fertotlenit! Igazabol a tejtermekes dolog szerintem hulyeseg! Es lehet hogy igen ok tanuljak es ok jobban ertenek hozza de en az egy nyelv pc-mmel oblogettem, de meg azzal ia ettem mar 3. Nap tejtermeket! Szoval szerintem is nyugodtan ehetsz es eleg csak fertotleniteni! :)

Legalab is ez az en egyeni velemenyem! :)

2016. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm:)

Én szerintem is felesleges pár dolog. 1,5 hete van meg a pc, speciel, eddig semmivel nem kezeltem. Néha Betadine-nal kezeltem és ennyi. És gyakorlatilag semmi baja, lehet szerencsés vagyok vagy nem tudom, de fel sem duzzadt, nem is fájt, már a szúrás után 1,5 órával ettem, és semmi fájdalom vagy genny, vagy ehhez hasonlók. De öblögetőt beszerzek:) Köszönöm a választ mégegyszer!

2016. júl. 27. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok megint!

Szerintem is felesleges! :D

Sot! Oszinten meg mondom, lehet hogy en is szerencses vagyok de en nem is oblogettem es ugy sem volt semmi baja! Mondjathak hogy igenyeten es nem vagyok higenikus de az ajak pc-mnel semmit nem hasznaltam es nagyon szepen meg gyogyult! Hozza tennem en meg magamnak is szurtam az osszes piercingem, csak az egy nyelvembe nem!

Remelem neked sem lesz semmi baj! Ennyi ido utan amugy nem hiszem mar hogy barmi lenne! :D

2016. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az kemény! Nem vagy semmi :D Szerintem nem igénytelenség, igazából ha nincs rá szükség akkor minek ilyen "mesterséges" dolgokkal kenni?! Mikor magától természetesen begyógyul. Szóval öblögetni fogok azért, mert aktív dohányos vagyok, de ezenkívül maradok a normál természetes gyógyulásnál :D
2016. júl. 28. 00:12
 5/5 anonim ***** válasza:

En is aktiv dohanyos vagyok es igazabol mar az izgalom miatt is a nyelv pc szuras utan ki jottem a szalonbol es az elso dolgom volt ragyujtani :D

Szerintem minden dohanyzas utan neked sem kell oblogetni, de artani biztos nem fogsz vele! :)

2016. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!