Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudtok ajánlani jó tetoválót...

Tudtok ajánlani jó tetoválót Budapesten?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy szépen dolgozzon, de ne horror áron. Nyilván fontosabb a minőség, de azért ne legyen irreálisan magas ára.

Amit szeretnék: Egy mondatot a karomra.


Néztem a Westend-es tetoválószalont, 4 éve ott csináltattam piercing-et, de a netes árlistájuk alapján szerintem az enyém 15ezertől kezdődne. Egy mondatért meg szerintem az kicsit sok. Egyik barátnőm az Elvis Tattoo-ban csináltatta az övét, de ott meg minden megkezdett óráért 10ezer ft, és nem vagyok benne biztos, hogy beleférne egy órába. Vagy szerintetek igen? (Annyira nem értek ezekhez.)



2016. aug. 7. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Tattoo Respect, nyugati pályaudvarnál van metrótól nem messze én ott csináltattam a tetoválásom, rendesek voltak és nagyon szépen dolgoznak :) Van Facebook oldaluk, keress rá ha érdekel, fenn van jónéhány munkájuk. De szerintem rendes holnapuk is van ha ráguglizol biztos kiadja :) . Ár szempontjából én azt mondom megfizethetö de nem tudom pontosan megmondani hogy neked Mennyibe kerülne :\
2016. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Invictus
2016. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2016. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is a swastika szalont mondanám. tetoválás és piercing esetében is.
2016. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!