Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Segítség! Valaki meg tudná...

Segítség! Valaki meg tudná nekem mondani, hogy milyen összetevőkből áll az Eternal Ink fekete (Lining Black) tetováló festék?

Figyelt kérdés

Szeretnék tetoválás, de nagyon érzékeny bőrrel rendelkezem és sokmindenre allergiás vagyok. A tetováló szalonban, amit néztem ezt használják. Ennek alapján csináltatnám meg az allergia tesztet.

Itt a címke: [link]



2016. aug. 7. 20:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Rosszul linkeltem itt a tetoválófesték címkéje: [link]
2016. aug. 7. 20:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Víz, fekete indigó festék (cl 77266), izopropil-alkohol, varázsmogyoró víz
2016. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2016. aug. 7. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Víz, szén, Izopropil-alkohol és egyfajta japán mogyorófa virág kivonata. Nincs benne mogyoró! A virágjának a desztillált kivonatát tartalmazza. (Egyfajta olajféle, antioxidáns.)

A víz tiszta, desztillált víz, a szén az aktív szénhez hasonló apró szénszemcsék, az izopropil-alkohol is az ami. Egyedül az utolsó összetevő kémiai képletét nem tudom, de ekcéma kezelésére használják, szóval nem hinném, hogy allergén anyagokat tartalmazna.

De ha csak ezzel a festékkel készülne, akkor kérd meg a tetoválót, hogy 1-2 cseppet cseppentsen a bőrödre és fóliázza rá. Utána menj haza. Ha 2-3 óra után sincs semmilyen elváltozás, akkor nem lesz baj a tetoválásnál sem.

2016. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ :)
2016. aug. 9. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!