Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A delfin tetoválás elcsépelt...

A delfin tetoválás elcsépelt lenne? Én még nem láttam emberen, csak képen.

Figyelt kérdés

Szerintem azért annyira nem népszerű. Elcsépeltnek (de ezek is lehetnek szépek!) inkább a zenével kapcsolatos tetkókat, pillangókat, love-hope-stb feliratokat, masnit, virágokat mondanám.

De itt gyakorin annyian mondják, hogy tucat tetkó, meg olvastam egy hozzászólásban, hogy egy tetováló mondta, hogy bármit megcsinál, csak ne kérjen delfint. Ez meg parasztság, mert ha pl azt akarna akkor mi van? Elvesztett egy "vevőt".


Meg amúgy ha nem tetszik, mi a baj vele? Csak érdekel.


2016. szept. 27. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van jelentősége annak, hogy valaki miért pont delfint szeretne, akkor szerintem nem elcsépelt.

De ha csak úgy szeretne valami cukit, de semmi kötődése nincs a delfinekhez, akkor hülyeség.

2016. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Nekem delfin van a lapockamra tetovalva. Szamomra van jelentosege,mert mikor nagyon rossz passzban voltam akkor elmentunk nyaralni es delfinekkel usztunk,szamomra egy korszak lezarasat jelkepezi.
2016. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

minden olyan tetoválás elcsépelt, amit ha beírsz a google képkeresőbe, akkor találatot ad ki rá.

az emberek dumálnak a tetoválásról meg az egyediségről és az önkifejezésről, ugyanakkor a tetováltak 99%-ának katalógusból kiválasztott tucattetoválásai vannak.

kb ugyanaz, mintha egy iphone-vel akarnád magadat "önkifejezni."

2016. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy delfint vagy akármit lehet egyedivé tenni :) Nem mindenki katalógusból választ. Rajzol(tat) egy olyat, amit nem talált a Google-ben. A színekkel is lehet játszani.

Második, ez aranyos :)

2016. szept. 27. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Köszi :)


Még annyit hozzátennék hogy én vittem pendrive-on képet amit csináltunk és azt rakta fel. Szerintem jól néz ki,én szeretem és mivel nem látom egyfolytában ezért megunni se untam meg. :D

2016. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!