Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért van, hogy néhány tetovál...

Miért van, hogy néhány tetoválás kidomborodik a bőrből, másik pedig nem?

Figyelt kérdés
Nincs tetoválásom, csak az érdekel, hogy miért domborodik ki néhány tetoválás a bőrből? Egyénfüggő, vagy esetleg frissen ilyen? Előre is köszönöm a választ!

2016. okt. 10. 18:27
 1/4 anonim válasza:
100%
Csak akkor, ha friss. Később az a felületi seb (ami tű okozta mechanikai sérülés) behegesedik es szépen leválik, akar egy átlagos karcolás.
2016. okt. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. okt. 11. 17:14
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
NEm feltétlen, simán gyógyulhat hegesedve, ha olyan típusú a bőröd, vagy túl mélyre szúrták a tűt. Nekem is több tetoválásomnál a kontúr van, ahol heges és domborodik, pedig már évek óta megvannak, és mindegyiket más csinálta, nem gagyi helyen, szóval még csak nem is tetováló hibája. Nekem ilyen hisztis, hegesedő bőröm van :D
2016. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem csak a friss. Nekem 10 éves a tetoválásom, mai napig kidomborodik. Dettó extra érzékeny bőröm van.
2019. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!