Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválás van Hanna...

Milyen tetoválás van Hanna nyakán a Barátok köztből?

Figyelt kérdés

Olyan mintha egy csiga lenne,vagy inkabb csavaros fultagito minta az oldalan ket pontal! Utánna nèztem neten de sehol se találtam meg ,csak nehány emberen láttam! Ugyanott azon a helyen a nyakán a fülemögött vagy csuklón!

Segiiitsetek!



2016. nov. 14. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár életemben nem hallottam még a csajról, rákerestem neked - ezt egyébként te is megtehetted volna. ;)


[link]


A kép egyébként a leányzó hivatalos rajongói oldaláról származik (vagy hogy a szöszben szokták ezt fészen hívni), szóval nem volt túl nehéz rátalálni némi googlés segítséggel... :)


Maga a tetoválás egyébként nem egy különleges dolog, zenei F-kulcs jele, a köznyelvben basszuskulcs néven ismeretes.

[link]

Gondolom, a leányzó zenerajongó lehet, vagy ilyesmi.

2016. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!