Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A farkas és a tigris mit...

A farkas és a tigris mit jelképez?

Figyelt kérdés
A két kedvenc vadállatom és szeretnék egy tetoválást úgy hogy a bal alkaromon egy farkas van a jobbon pedig egy tigris. És tudni szeretném hogy mit jelképez a két állat. A válaszokat előre is köszönöm ☺

2016. dec. 9. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kedvenceid, akkor azt fogják jelképezni. ;)

Sok hasonló kérdés van, de őszintén: nettó butaság mindenféle értelmet belemagyarázni a tetoválásokba, mert nem kötelező, hogy minden fennkölt költői kép legyen.

Ha azt mondod, hogy magadra szeretnél tetováltatni egy tigrist és egy farkast, mert mindkettő nagy kedvenced, akkor ez egy tökéletes érv, és nem is kell, hogy több legyen benne. :)


Pár hete egyébként volt egy kérdés, ahol pont a farkas jelentéséről volt szó:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__tetovalas__8..

2016. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pl csapatszellem -fontos a család, a bármilyen csapat - és erő. Számomra legalábbis ezt sugallják, ezt nem olvastam sehol, ez az, ami belülről jött. Én ezeket társítottam hozzá most így hirtelen.
2016. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*vagy mondjuk kitartás lehet bármelyikük
2016. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat 😀
2016. dec. 10. 11:19
 5/9 74123 válasza:
Úgy tudom a farkas a magányt. A tigrissel kapcsolatban pedig azt mondta nekem egy férfi, aki szintén magára tetováltatott egyet, hogy a hűséget a bátorságot jelképezi.
2016. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így konkrétan nincs jelentése, azt jelképezi amit neked jelent, én pl patkányt fogok magamra varratni, lehet ez másnak mit tudom én a magányt és az elhagyatottságot fogja jelképezni, de nekem ,a tetkó tuajdonosának meg egy patkányomat aki nagyon közel állt a szívemhez.
2016. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
😊 köszi
2016. dec. 11. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:

A farkas sosem volt magányos állat, ezt nem tudom, ki találta ki, de nagy butaság. A fent linkelt kérdésnél is ezt cáfolgatta mindenki. :)

A farkas, mint olyan, pont, hogy családcentrikus, csapatjátékos, összetartó erő...


"A farkas inspirálja az igaz egyensúlyt, ahogy a szabadszellem és a családközpontúság megfér bennük. Végsőkig hűségesek és kitartóak a csapatuk mellett, szellemük gazdag harmóniában, békében és tiszteletben, tisztelik a rangrendszert amiben élnek, de független teremtmények és időt töltenek a sajátjaikkal. Azok akik farkas totemmel rendelkeznek, megtanulják hogyan vezessenek egy erős családot, úgy hogy nem veszítik el saját személyiségüket."

2016. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én egy farkast varrattam magamra álomfogóval,régóta akartam így, hiszen sokak számára ez egy tömeg tetoválás de nekem ez egyben jelenti az ezotéria és a farkasok iránti tiszteletemet,és az életemben is próbálom leginkább a farkasok szellemét követni, büszke, okos,hűséges állatok, és még sorolhatnám de már előttem leírták :)
2017. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!