Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Holnap készül az első tetoválá...

Holnap készül az első tetoválásom! Jó tanácsok?

Figyelt kérdés

Iszonyúan izgulok, alapból nagyon izgulós vagyok, és most ez nagyon nagyon távol van a komfortzónámtól :)

Bármilyen tippet, jó tanácsot elfogadok tapasztaltabbaktól :) Köszönöm!


2016. dec. 12. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

" nagyon távol van a komfortzónámtól "

Akkor ne tetováltass, kincsem.

Esetleg próbáld meg túl élni, sokaknak sikerült.

Ha ilyen nyavalygós vagy, akkor kérd meg az illetőt, hogy festék nélkül próbálja ki, nehogy sírva elszaladj.

Nem mindegy, hova varratsz, alapból mennyire bírod a fájdalmat, egy normális tetkó meg nem 20 perc.

2016. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Mi miatt izgulsz? Nem igazán értem...

Fáj és kész.

2016. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Érteni én sem értem, ilyen a természetem... Vizsgák előtt is mindig halálosan izgultam...

Ha új emberekkel kell találkozni, mindig izgulok, és szorongok először. Amikor már ott vagyok nem, de előtte mindig borzasztóan.

Ha egy új fodrászhoz kell elmennem, akkor is ideges vagyok előtte. Erről nem tehetek, ilyen vagyok :)

2016. dec. 12. 11:10
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Nem kell izgulni. Nem fáj annyira, max ha hosszú időbe telik. Nem kell csevegni a tetoválóval sem, ha nem akarsz. Legtöbb helyen szól a zene, figyelj arra, vagy ha tudsz, akkor telefonozz. Túl fogod élni :)
2016. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Még csak nem is igazán a fájdalomtól félek (van pár piercingem)... :)

Amúgy ilyesmiken gondolkodtam, hogy pl jobb-e ha eszem előtte valamit? Mert amikor ennyire izgulok, egy falat sem megy le a torkomon, viszont lehet, hogy ez előtt jobb lenne legyűrni mégis valamit?

2016. dec. 12. 11:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha izgulsz és eszel előtte, akkor nem fogod kihányni?


Én ugyanúgy viselkedtem a tetkó készítése előtt, mint bármikor máskor. Ha éhes voltam, ettem. Ha szomjas, ittam. Ha nem, akkor nem. :)

2016. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Semmi különös rituálét nem igényel. :D
2016. dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első tetoválásnál nekem a tetoválómnak egyetlen jó tanácsa volt:

Ha parázol, attól csak rosszabb lesz, szóval nyugi. :)

Sokat kérdezősködtem (őszintén, én halálosan rettegtem előtte - tűfóbia... :D), és azt mesélte, hogy a tapasztalatai alapján az szokott a legnagyobb gond lenni, hogy bemesélik maguknak a vendégek, hogy nagyon fáj és nagyon rossz és ijesztő és félni kell. Ilyen esetekben tényleg borzasztó szenvedős a varrás, míg ha olyan valakiről van szó, akit meg tudott nyugtatni (vagy eleve nem rettegett), akkor közel sem volt annyira fájdalmas és borzasztó ugyanaz a művelet. :)


Felkészülésként azt szokták egyébként javasolni, hogy ne alkoholizálj előző napokban, illetve kipihenten érkezz.

A megfelelő folyadékbevitel és étkezés is sokat segít, de az mondjuk általános, nem pont azt jelenti, hogy tetoválás előtt egyél egy nagyot. :) Inkább az számít, hogy jó legyen az általános állapotod.

2016. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Életben maradtál, kérdező? :)
2021. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!