Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék tetoválást a kutyam...

Szeretnék tetoválást a kutyam emlékére, mennyire elfogadott munkakörben?

Figyelt kérdés

Nem lenne nagy, de színes, mert vidám emlék. Ezt mennyire torelaljak?

A mintán van a hangsúly, hogy számít e, hogy nem koponya rozsakkal, vagy ilyesmi, hanem kutyás.



2016. dec. 16. 03:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen munkakör és hova tetoválod. Pl homlokod közepén elég kevés munkálató tetszését fogja elnyerni. Vállon a legtöbben észre sem veszik, hiszen alapesetben nem rohangálunk félpucéren melóhelyen.
2016. dec. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Karomon lesz mindenképpen. Általánosságban kérdeztem, valószínűleg othon fogok dolgozni, de jobb előre látni
2016. dec. 16. 04:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy kar tetóval a munkáltatók 99,90% a nem foglalkozik! Vannak munkakörök, ahol ez azonosíthat így kizáró ok, de biztosan nem olyan helyen keccselsz.
2016. dec. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%

Ha egy család tag is meghal annak az emlékére is tetováltatsz?

Elég sok tetoválás kell akkor. Vagy esetleg többre tartod a kutyát mint az embert?

2016. dec. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy tudam hogy lesz olyan aki megszólja a kérdezőt emiatt. Hadd tetováltasson már magára azt amit akar. Én pl pont többre tartom az állataimat mint néhány embert...


Visszatérve a kérdésre: a kórházban láttam nemrég egy olyan csávót, akin ha nem fehér ruha lett volna, simán kinézem valami skinhead félének. Mindkét karja teletetoválva, feje kopasz. Egyébként biztos vannak olyan munkáltatók akik megnézik, de összességében annyira nem törődnek vele.

2016. dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ebben a fél évben, a kutyammal együtt hárman haltak meg. Nekik nem csinaltatok tetoválást. Igen, jobban szerettem a kutyámat, akivel felnőttem, mint a rokonaimat. Tudom, sokan úgy vannak vele, "megdoglott, veszek egy másikat", de akarmilyen hihetetlen, vannak, akik értékelik azt, aki egész életükbe melletuk volt, a nehéz időkben is, akkor is ha négylábú az illető. Ő végig velem volt és mérhetetlenül szeretett, türelmes volt. Az ő halála az első, ami annyira megviselt, hogy hónapok elteltével is képes vagyok sírni miatta. Igen, többre tartom a kutyákat mint az embereket, vagy a tulajdon családomat, akik fekete baranykent bánnak velem.
2016. dec. 16. 08:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha könnyen takarható helyre csináltatod, tudniuk sem kell róla. Alkarra is mehet, ha hosszúujjú felsőt veszel fel legalább az állásinterjúkra. Ahol elfogadják a tetoválásokat, ott nem foglalkoznak a mintával; ahol pedig nem, ott teljesen mindegy, mi van rajtad, nem fognak felvenni és kész. Megértelek, nekem is van ilyen emlékem, a rokonaimhoz nem kötődöm, de a kutyám halála még most, közel három év után is ugyanúgy fáj.
2016. dec. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alkar belső felén van tetoválásom, kilátszik a ruhából általában.

Szociális szférában dolgoztam, soha senkit nem zavart a dolog, pedig ugye ott komoly emberek vannak. Most kicsit más területen dolgozom közszférában, naponta találkozom neves(ebb) közéleti személyekkel. Itt se érdekelt soha senkit, tehát "üzleties megjelenés" az elvárt. Pedzegettem a különleges színű/vágott frizurát, arra inkább mondott nemet a főnök, mint a tetkóra. :D


De tényleg nagyon számít egyébként nemcsak munkakörtől, hanem vezetőségtől is. Viszont attól nem függ, hogy színes-e vagy mit ábrázol, tényleg csak attól, hogy látszhat-e.

2016. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat :)
2016. dec. 17. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!