Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kinéztem egy tetkót egy...

Kinéztem egy tetkót egy tetováló szalon facebook oldalán, amit magamra szeretnék varratni, viszont egy másik szalonban. Szerintetek nem gáz, hogy egy kész tetkó képét küldöm el egy másik tetoválónak?

Figyelt kérdés

2016. dec. 18. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz?
2016. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha az tetszik. Ő csak örülni fog hogy hozzámész annak ellenére, hogy egy tetkóstól láttad az ötleted.

A tetkósok amúgy is általában képről rajzolják le, ha valakinek megtetszik valami, azt is másolják.:)

2016. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. dec. 18. 22:51
 4/6 SzilKa ***** válasza:
100%

Ha jó a tetováló, úgyis módosítani fog rajta valamelyest. Alapötletként jó, ha elküldöd, de legyen benned is annyi egyediség, hogy ne egy az egyben kérd lemásolni! :)


egy tetováló

2016. dec. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Na, nekem pont ezért nem került fel a kész tetoválásom a szalon oldalára. :) Egyedileg lett nekem tervezve, nem látnám szívesen másokon...


Ötletnek egyébként alapvetően nem gáz, tök normális, hogy más tetoválásról gyűjtesz ötletet, de hajszálra ugyanazt megcsinálni szerintem cink.

2016. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szellemi termék eltulajdonítása gáz. Ha nem pont ugyanazt kéred, hanem csak hasonlót, az már nem gáz.
2016. dec. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!