Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Most varratnám az első tetovál...

Most varratnám az első tetoválásomat, a zene az ami kis koromba is segített és most is kihúzott a rosszból (magyarul zenével kapcsolatos tetoválást szeretnék! ) fiú vagyok és az alkaromra szeretném (10-20? ) cm között! Ötleteket várnék

Figyelt kérdés

#zene #tetoválás #alkar #zenével kapcsolatos tetoválás
2017. febr. 1. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt osztálytársam anno tetováltatott az alkarjára csillagokat, mondta neki az angoltanár, amikor meglátta, hogy akkor már nem fogják felvenni pl pincérnek. Amúgy szerintem ne mások mondják meg, hogy mi legyen rajtad, mert akkor az már nem lesz annyira a tiéd. Annak rólad kell szólni. Amúgy vannak, akik kicsi hangjegyet tetováltatnak a csuklójukra, olyan 2-3 cm közöttit talán. Mintha több sztáron is láttam volna ilyet, de egyen tuti, egyik énekesnőnek tuti van olyanja. Amúgy hát szerintem csak akkor tetováltass tényleg, ha már megfogalmazódott benned, és tutira szeretnéd. Szóval amikor már biztos vagy magadban. Amúgy nekem még ilyen jutott eszembe, hogy kedvenc bandádnak a jele, esetleg egy kedves dalszövegből egy bátorító idézet.
2017. febr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Ja amúgy én azt hittem, hogy a tetoválásosoknál előbb tetszik meg egy szimbólum, és azután találják ki, hogy tetkót szeretnének, de mondjuk nem tudom.
2017. febr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!