Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudnátok tetoválót ajánlani...

Tudnátok tetoválót ajánlani Budapesten erre?

Figyelt kérdés

Sok tetoválónak írtam, de szinte egyik sem vállal javítást (színezést). Megfizetném én, szeretném már befejeztetni, kicsit kéne színezni, kontrasztozni, maximum 2-3 órás melóról lenne szó.

Ismertek olyan ügyesen dolgozó tetoválót Budapesten, aki vállal ilyet is?



#tetoválás #tetoválás színezés #tetoválás felújítás #tetoválás budapest #tetováló budapest
2017. febr. 24. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Újpesten, az Invictusban csinálnak ilyent.
2017. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, írtam nekik
2017. febr. 24. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
DarkArtot tudom még ajánlani, szerintem jobbak, mint az Invictus (ez totál személyes vélemény). Színes tetoválással én Zsófit ajánlanám, nagyon profi a csaj, bár az egész banda az. :)
2017. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És vállal javítást is? Nem nagyon hosszú a várólista?
2017. febr. 26. 23:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Zsófihoz én anno kb. másfél hét alatt bejutottam, igaz, nekem kisebb mintám volt csak, két óra alatt elkészült. Nyilván ha te mondjuk Sárközi Zsoltihoz szeretnél bejutni, az egy kicsit hosszabb várólista. :D

Nézz rájuk fészen, hogy kinek a munkái tetszenek, írj nekik nyugodtan, a fész oldalukon általánosságban is rá tudsz kérdezni a dologra akár, hogy ki vállal be náluk ilyesmit.

Egyébként lézeres eltávolítás van náluk, takarásokat is szoktak csinálni, szerintem nem sokban másabb az sem, amit te szeretnél.

2017. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Írtam nekik, köszönöm szépen!


Az Invictus nem túl szimpatikus, először azt mondták, hogy nem tudják, aztán hogy küldjek képet és eldöntik, most meg hogy menjek is be, aztán meglátják...

2017. febr. 28. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Bárhova mész is, a személyes egyeztetés mindenképpen kelleni fog, vaktában egyetlen profibb tetováló sem fogja rávágni, hogy persze, megcsinálom.

Ha valaki minden előzetes ismeret (legalább fotók) nélkül rávágja, hogy persze, minden bárányfelhős rózsaszín mert ő millió javítást csinált már - na, ott kezdj el gyanakodni és aggódni. Minden javítás egyedi és külön megbeszélést igényel, akkor is, ha esetedben nem takarásról, hanem átüttetésről van szó.

2017. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!