Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan érhetném el hogy...

Hogyan érhetném el hogy megengedjék nekem a tetoválást?

Figyelt kérdés

Hirtelen jött de nagyon szeretném. Volt már ilyen "hirtelen de nagyon" döntésem, és attól boldogabb lettem mint előtte.

5 hónapja múltam 18.


2017. febr. 25. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Öö... menj el a szalonba és varrasd fel. 18.szülinapom után egy héttel már ott is voltam. Délután úgy mentem el otthonról, hogy "anya elmentem tetkót csináltatni, majd jövök" megkérdezte, hova akarok és mit és ennyi volt, mondta is, hogy már nem szólhat bele... egyáltalán nem volt ideges, pedig gyűlöli a tetkókat/piercingeket.
2017. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De jó ez tetszik xD Az a gond hogy nekem az ilyen dolgokat nem a 18-hoz kötik, hanem az érettségihez vagy az ittlakáshoz.

Viszont a novemberi haj(le)vágásom nagyon hasonlít a tiédhez (azt sem támogatták).

2017. febr. 25. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szüleim se szeretik a tetkókat, és apám szintén az itthon lakáshoz köti az ilyeneket... Nővéremnek már nem szól bele az életébe, mert elköltözött, na nekem erre még nincs lehetőségem (21 vagyok). Én mondtam 17 évesen hogy majd szeretnék tetkót, de nyilván nem engedték meg, nem is vártam. Elmentem 21 évesen, aztán utólag mondtam, hogy van tetkóm. Anyum jól fogadta, apám nem, de nem tud vele mit csinálni. :) Csak menj el és kész, kitagadni nem fog.
2017. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a szitu, bár én már kamaszként is akartam tetoválást, mindig is negatívan állt hozzá anyám. Mondjuk én nem rögtön 18 évesen csináltattam (meg is kaptam, hogy lám-lám, nem volt fontos, mert nem is csináltattam meg... :D), mikor végül meglett, akkor egyszer elújságoltam otthon, hogy megvan az időpont, és megyek majd, nem vette komolyan anyám, azt hitte, csak úgy beszéltem róla, hogy majd szeretnék, ahogy addig is... legközelebb hazaállítottam a kész tetoválással. :)

Húzta a száját, de végül nem szólt bele, felnőttként az én döntésem, bár elmondta, hogy szerinte ostobaság volt, plusz nulla segítséget kaptam a fóliázásban, egyedül kellett megoldanom, mert őt ez nem érdekli.


Szóval ne engedélyt kérj, csak jelentsd be. :)

2017. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, így látszik ez lehetne az egyetlen megoldás. Hála Istennek ha már megvan a tetoválás, már nincs visszaút:) az egy életre szóló ajándék. Csak most döntőttem el pontosan (a héten) hogy mit szeretnék és hova. Ki is fizetném mert szerencsére van rá pénzem és nagyon akarom, nem sajnálnám rá. Ha van kedvetek küldjetek nekem a tiétekről.
2017. febr. 26. 22:48
 6/6 anonim válasza:
Nekem anyu először nem akart bele menni, aztán leültünk és elkezdtünk kompromisszumokat kötni. Belement hogy legyen tetoválásom az viszont nem tetszett neki hogy hova akarom, erre én engedtem és átgondoltam, és a végén az alkarom helyett így lett a kulcsontomon egy tetoválás, a többinél már csak közöltem hogy megyek, ő meg csak annyit válaszolt hogy "erre most mint szóljak"... szóval már ő is belenyugodott 😄 Szóval hajrá, a kompromisszum mindig nyerő
2017. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!