Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van akinek nagyon kidobja a...

Van akinek nagyon kidobja a bore a tetovalast, vagy ez mitol fugg? Erdemes mas teruletre csinaltatni, ha egy masik tetovalasom eleg halvany lett?

Figyelt kérdés
Kb 4 eve csinaltattam egy kicsi kek-fekete lepket a labamra, egy ismerossel, akit ajanlottak, hogy jo tetkokat csinal. Lattam a szep eredmeneyeket is. Tehat nem csak hasra utes szeruen mentem hozza. De szerintem tul sokat fakult, kidobta a borom. Pedig ugy apoltam ahogy kell. Talan vissza kellett volna hozza mennem, de egy masik tetovalohoz mentem, akinek nagyon szep munkai vannak es mas ismeroseimnek is csinalt mar, amik szinten jok. Ujra utettem vele es folkerult meg melle 3 rozsaszin virag is. De ujbol tul halvany es kisse talan elmosodott is lett. Tudom, hogy nem lesz sose olyan, mint a par napos tetko. Letezik, hogy nem birja a borom? Erdemes uj mintat csinaltatni, mas helyre, ha az elozovel igy jartam? Legyszi normalis valaszokat irjatok, koszonom.
2017. febr. 25. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha vagy allergiás bármire akkor nem lehetetlen hogy a bőröd megpróbálja kidobni, orvosok kifejezetten nem ajánlják a tetoválást olyanoknak akik allergiásak.
2017. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok allergias semmire, csak egy antibiotikumra. De nem hinnem, hogy az befolyasolja. Ugyhogy nem tudom.
2017. febr. 27. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!