Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk szerintetek szép ha egy...

Fiúk szerintetek szép ha egy lány/nő kivan tetoválva? Persze bizonyos kereteken belül (képek lent).

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2017. márc. 13. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Sablon szarok nem szépek
2017. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
A henna az aranyos, az első kép szerintem már kicsit túlzás. Jó a tetoválás nőn is, és vannak kifejezetten nőies minták, de egy teljes kar ritkán az.
2017. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
38%
Szerintem az kifejezetten vonzó lehet a tetoválás, viszont nekem jobban tetszik ha egy apróbb motívumot tetováltatnak valami szép bőrfelületre (pl csípőcsont, nyak és fül találkozása, csukló, hát felső része...)
2017. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem csúnya, minden nőiességét elveszi a nőnek, és olyan proli gengszter hatása van.
2017. márc. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem szép, igényes tetoválások, az nekem kevésbé tetszik mint mikor kevesebb helyen de csak tucat tetkói vannak a csjnak pl ilyen tollból repülő madarak vagy ugyanez pitypanggal, hülye idézetek, álomfogó meg a többi mostani divat.
2017. márc. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ezek elég ronda minták

ha valami értelmesebb, szebb tetoválás lenne, akkor tetszene

2017. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%

Csatlakozom a 4-eshez.

Rendkívül prolinak érzem és szerintem is elrontja a nőiességet. Nem véletlen hogy 10 éve még kb csak a ri.ancok tetováltatták magukat értelmes nő meg alig.


Az a baj hogy már minden nő divatból tetováltatja magát, így kevés az esély hogy olyat találsz aki értelmes, jól néz ki és nincs tetkója vagy nem is tervez.

2017. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon szeretem a tetoválásokat, de szerintem ez már sok egy csajon, nekem nem tetszik. Bokán, karon, hason egy szolidabb minta nagyon jól tud kinézni, ez sok. Szerintem egy férfinak jobban tud állni ha ki van varrva.
2017. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

#7 Tehát ha valaki nem divatból akar tetoválni, hanem mert számára jelentése van, akkor az már nem lehet sem intelligens, sem csinos...?

Nem kötelező szeretni a tetoválást, elfogadom, ha nálad ez egy szűrő, de azért ezt így kijelenteni elég meredek. :)

2017. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó itt a szöveg értelmezésével vannak bajok:)

Nem mondtam hogy nem lehet valaki intelligens vagy csinos, amit mondtam hogy számomra elég prolin hat egy tetoválás főleg egy nőn és a nőiességét eléggé lerontja a szememben.


Még megfogalmaztam azt hogy mivel most nagy ,,divat világban" élünk ezért boldog boldogtalan tetováltat ha kell ha nem mert most ez a divat mint a ,,bevállalósabb" lányok között a ri.anc rendszám volt 2009 környékén.

Éppen ezért kevés olyan lány van aki nincs tetoválva, csinos, kedves és okos és a későbbiekben sem tervez tetkót. (tehát tetováltból is vannak ezek csak én a tetoválatlanokat neveztem meg)



Igen mondhatjuk hogy szűrő ok, de ha azt mondom hogy nem jönnek be a kövér nők akkor az még oké, de ha a tetováltak az már nem? Pedig egy kövér nőből még lehet vékony viszont egy tetovált örökre az marad.


Mit jelentettem ki mire gondolsz?

2017. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!