Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tegnap előt csináltattam...

Gazsa90 kérdése:

Tegnap előt csináltattam tettkot sima bepantenel kentem foliáztam könyökre es elég sokat támasztottam a könyököm a melo veget es ki jöttek ilyen fehér pöttyök ki lyukadnak mintha hojag szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat ez semmiképp nem hangzik jol, menj vissza a tetovalohoz! Remélhetőleg profinal csinaltattad nem valami kontarnal, nehogy fertőzes legyen. Egyebkent hagytad levegőzni? Nem parlott be a fólia alatt nagyon?
2017. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet profinal csinaltattam
2017. ápr. 20. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj vissza a tetoválóhoz, de szerintem csak annyiról van szó, hogy túl sokat volt rajta a fólia, nem tudott levegőzni. Ha beizzadt, bepállott alá, attól könnyedén lehetnek ilyen pöttyök.

Két fóliázás között, tisztítás után, ha van rá lehetőséged, hagyd egy picit tisztán szellőzni, mielőtt újra bekötöd. Bár három napos tetoválásnál lassan a fólia már el is maradhat, ha munka közben nem megy bele kosz. :)

Viszont ettől függetlenül én megmutatnám a készítőnek, ő akkor vállal rá garanciát, ha megfelelően kezelt, nem árt, ha látja, esetleg tanácsot is adhat rá.

2017. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!