Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Sminktetoválás: végre láttam...

Sminktetoválás: végre láttam tetoválót, aki kijár, mi a véleményed az alábbi referenciákról?

Figyelt kérdés

[link]


Kihívatnád? :)



2017. máj. 11. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
En soha nem csinaltatnek sminktetovalast,de ha neked tetszik..
2017. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szépen dolgozik. De én biztos nem hívnám házhoz. A tetoválás nem az a dolog, amit otthon a nappaliban csináltatunk.
2017. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Egy két munkája szép... De láttam már komolyabbat is. Én nem csináltatnám otthon. Gondolj bele hogy nagyon sokáig nyoma marad. Nekem szemöldököm szemem és a szám is tetovált de mind kozmetikában készült.
2017. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kontár.....................

Veszettül természetellenes minden.

2017. máj. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez borzasztó csúnya munka


nem mellesleg, normális tetováló nem járkál ismeretlen higiéniás állapotú helyekre tetoválni

2017. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem borzalmasan rondák a munkái. És aki házhoz jár...hát nem tudom. Namindegy :D
2017. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hogy így mondjátok, tényleg úgy látom, mintha nem lenne néhol egyforma a két oldal. :-(

Még utoljára kiemelem, köszi az eddigiek is.

2017. máj. 30. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!