Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mik a tapasztalatok Zagyvai...

Mik a tapasztalatok Zagyvai Gáborral kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, hogy ki tetováltatott Zagyvai Gáborral és mik a tapasztalatai vele kapcsolatban!

Nagyon tetszenek a munkái, de kicsit idegenkedem tőle, hiszen elég furcsának tartom ezt a kampós akasztgatós dolgot. Érdeklődnék, hogy ez mennyire érezhető a szalonban és vele kapcsolatban?

Előre is köszönöm!


2017. máj. 21. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

ne vele varrass! piercing, bodymod okè ez a specialitása. de tetoválni nem tud, ezt ő el is mondta. van egy rajz stílusa , ami ilyen elvont karikatúraszerű nemtudommi, abból van egy csomó mintája amit meg tud csinálni old school stílusban, illetve egyszerűbb mintákat . de realisztikus vagy ilyesmit nem kèrnèk tőle.

a kampózás az ő dolga, ez egy spirituális dolog neki, ettől nem kell elítèlni, ő ilyen csinálja csak ha neki ez a boldogság.


egyèbkènt egy rendkívül kedves, èrtelmes srác.nugodtan írj neki facen, válaszolni fog, èa kèrdezt tőle bátran.

2017. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
bocsi a sok helyesírási hibáèrt...a telóm szórakozik velem
2017. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem lógnak a szalonjában kampóra akasztott emberek.😂 Ő sem akar majd rábeszélni.

Ha tetszik a stílusa, nyugodtan tetováltass vele. Nekem fehér tetoválást csinált, nagyon szép lett, szeretem. Nem fakult, nem színeződött el az évek alatt.

2017. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Első! Az nyilván fel sem merül benned,.hogy esetleg valaki pont olyan tetoválást szeretne, amit Zagyvai tud. Csak az tud tetoválni, aki fotorealisztikus képeket varr? Szerintem nem. Pont ettől szép ez a tetoválás dolog, hogy minden művésznek megvan a saját területe. Zagyvai pedig elég egyedülálló a stílusával az országban.
2017. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

ezèrt mondtam hogy csak ezt az egyfèle stílust tudja ezt el is mondta egy interjúban.

a legtöbb tetováló azèrt nem csak egy stílusban dolgozik.

erre caak felhívtam a kèrdező figyelmèt hogy valszeg ha bevisz egy kèpet akkor azt nem fogja tudni megcsinálni ha nem pont az ő stílusa , vagy átalakítja.ha olyat akar mint a Gábor stílusa akkor okè, de neki nem a tetoválás a szakterülete, hanem piercer, ès testmódosító.


nem kell egyből torkonmarni, nem azt mondtam hogy tilos vele tetováltatni

2017. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

[link]


itt vannak a mintái ...azèrt ez nem egy nèpszerű stílus....nem alap hogy mindenki ilyen stílust akar

2017. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

[link]


pl ez nekem szinten aluli

2017. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha az érdekel milyen, mint ember én egy végtelenül kedves, intelligens személyt ismertem meg benne. Nem kell teljesen egyetértened a munkásságával, nyilván nem kizárólag csak arról lehet vele beszélni pl tetováltatás közben. Én mandalát varrattam vele évekkel ezelőtt és azóta is az a legintenzívebben fekete alkotás rajtam.
2017. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha a kérdező vele akar tetováltatni, akkor tisztában van a munkáival, és nem egy portrét fog vinni. Másrészt a szalonjában több tetováló is dolgozik, ha olyan a munka,akkor átirányítja máshoz.
2017. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!