Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyi idő után lehet átütni...

Mennyi idő után lehet átütni a tetoválást?

Figyelt kérdés
Egy hete tetováltam magamnak egy kisebb feliratot, de szeretném átütni, hogy tökéletes legyen, de nem tudom, hogy mennyit kell várni előtte. Aa tetováló szalonokban 2-3 hetente tetoválnak nagyobb tetkókat és akkor a körvonalakra újra rátetoválnak, mikor satíroznak, meg színeznek, akkor elég, ha 2-3 hetet várok? Azért nem merem, mert egy ismerősöm beparáztatott azzal, hogy, ha túl friss tetkót átütök, akkor elrákosodik. Ez igaz?

2017. máj. 22. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl friss tetkó alatt szerintem a pár naposat kell érteni. 2-3 hét alatt elvileg már begyógyult, de persze te látod. Amúgy erről miért nem a tetoválódat kérdezed?
2017. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert én vagyok a tetoválóm xD köszi a választ!
2017. máj. 23. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondták szalonban, hogyha nem vagyok elégedett, és javítani kell, akkor gyógyulás után menjek vissza. Szóval ha lehámlott, legyógyult, akkor mehet szerintem, reális a 2-3 hét.
2017. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jujj, nagyon köszi,ez sokat segített
2017. máj. 24. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!