Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk, akik tele vagytok...

Fiúk, akik tele vagytok tetoválásokkal! Mennyire várjátok el a barátnőtöktől, hogy ő is ki legyen varrva? Jobban bejönnek nektek a tetkós lányok?

Figyelt kérdés

Rajtam nincs egy darab tetoválás sem, de nagyon bejön, ha egy fiúnak mondjuk végig van varrva a karja, vagy a háta, vagy akár az egész testén vannak tetkók.

Tudom, hogy ez csak külsőség, de kíváncsi vagyok :)



2017. máj. 28. 09:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és én 20/L vagyok :)
2017. máj. 28. 09:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ha hiányozna egy lábam, elvárnám, hogy ő is vágassa le...
2017. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valóban csak külsőség. Vannak, akiknek számít, és persze olyanok is, akiknek egyáltalán nem. Személy szerint ha valakit szeretek, nem érdekel, hogy van-e rajta, vagy sem. Nem attól lesz a szememben vonzó. :)
2017. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Párom karja meg melle kivan varrva ilyen maori stílusba,én meg mielőtt összejöttünk(4éve) csináltattam egyet a hasamra(senki nem látja) de ha olyanja van vagy vita van én ettől mindig "ku rva" vagyok hogy tetkóm van. Nem amugy nem gyökér😒
2017. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja azt hozzá tenném hogy a tetkóm egy kis 10 cm-s virág szóval nem egy nagy valami.
2017. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Páromnak elég sok tetoválása van,pl a térden ami egy mutet nyomait fedi el..az egyik karja is teljesen teli van,nekem egy nagyon pici szám van az egyik csuklomon.De azt mondta,hog nem varna el,hogy legyen tetkom ha nem szeretnem.
2017. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha tetkós lányokról van szó, nekem személy szerint az olyanok jönnek be akik nincsennek tetőtől talpig varrva, hanem inkább itt-ott egy-egy, amolyan matrica jelleggel. Az olyanok akiknek a melbimbójára is van varrva egy masni... hát már nem igazán :)

Remélem tudtam válaszolni a kérdésedre :)

2017. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!