Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mellbimbó piercingről van...

Mellbimbó piercingről van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Hol érdemes csináltatni, mennyire fáj? Mennyi idő alatt gyógyul be?
2017. jún. 1. 15:43
 1/5 anonim válasza:
0%
Aranyból kell, hogy legyen, mert az arany nem káros, de az ezüst az az.
2017. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem kell aranyból. Orvosi fémből bőven elég, enyém is olyan volt.


Igazából bárhol megcsináltadhatod, ahol elvállalják, és jó helynek számít. Nekem nem igazán fájt maga a szúrás, az enyém hamar is gyógyult, de olyan 3 héttel számolj minimum, embertől függ. Az utókezelésre figyelj oda, mosakodáskor, öltözködéskor szintén és akkor nem lesz baja.

2017. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

para, ha beleakad valami.

nekem nincs amúgy

gondolom marha fájdalmas

bp-n swastika tattoo-t nagyon merem ajánlani

2017. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem először csak a jobb oldaliban volt. Később rakattam a másikba is. Azért szeretem mert ha nem akarom hogy ládák csak felhúzok egy olyan mekltartót
2017. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Szegeden csináltattam, a wwitch tattoo-ban. Nem tudom hova valósi vagy. Őket nagyon tudom ajánlani.

Én egyszerre nekivágtam mindkét mellem szúrásának. Őrületesen fájt. De komolyan. Szúrtam előtte már magamnak köldök pc-t, van tragusom, industrial, nyelvpc, tetoválás. Hát, ez túltett mindenen. A szúrás napján este is szörnyű volt. Csak feküdtem a hátamon és éreztem h fáj, nem tudtam aludni. Egy-két hét alatt totál okés lett a helyzet. Nem fájt, csak ha véletlen beleakadt valamibe.

Már kivettem, kb 1 évig volt meg. Főként, mert nem szeretek melltartót hordani, s így elég gyakran kukucskáltak minek eredményeképp jó sokan megbámultak. De nagyon jó élmény volt. Szerettem bimbó pirszingesnek lenni. Én ajánlom...

2017. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!