Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldök tetoválást szeretnék...

Szemöldök tetoválást szeretnék. Már egy éve tervezem de ugye az aggodalom nagy úr, na meg persze hiányos és az állandó rajzolás hogy valamennyire egyforma legyen. Kinek mennyire volt fájdalmas, mit lehet érezni olyankor?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán kit ajánlotok?

2017. jún. 29. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én szálasat csináltattam, ami 1-2éven belül kikopik. Azért tartottam ezt jobbnak, mert lehet később megbánom, más lessz a divat, hasonló.... Egy-két percig fájt, aztán elzsibbadt, és nem éreztem annyira, olyan volt mintha csak karcolnák.

Barátnőm nem szálasat csináltatott, ő rendesen kitetováltatta. Neki rohadtul fájt. Konkrétan a széket rúgta, rángatózott, 3x ment vissza, hogy betudják neki fejezni. 18/L

2017. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!