Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért dudorodik ki a tetoválás?

Miért dudorodik ki a tetoválás?

Figyelt kérdés
Egy halvány színes toll tetkóm volt. Megtetszett valahol az ezüstes szín és át üttettem. Az első alkalmon vagyok túl, nyilván nem teljesen takarta el a színeket a szürkés. Miután kész lett, 1 napig fóliáztam ès egy utazásra elfelejtettem bepanthent vinni ezért gyorsan út közben vettem egy aloe verás bőrnyugtató krémet. Azzal kentem 1-2 napig mert tényleg nyugtatta. Majd bepanthennel kentem tovább. (A patikusnak direkt mondtam hogy tetkóra kell, úgy adta). Kb 5 napos volt a minta, mikor.beültem egy kád vízbe, az elején kilógattam a karom, de aztán elfeledkeztem róla és egy óra múlva vettem észre. Most 2 hetes, nem viszket, nem piros, le is hámlott, de mégis apró dudrocskák vannak a szürke részeken. Tetkósom az aloe verás krémre tippel, vagy arra hogy sok lehet azon a reszen a tinta. Eléggé zavar. Mi lehet az oka?

2017. júl. 9. 16:19
 1/3 szerintemse válasza:
51%
figyelj ha nem az áttüttetés összes helyén észlelted az ugymond dudrocskakat az azt jelenti hogy valoszinuleg a tetovalod sertette meg ott a borodet es ott megszaradt a borod es egy kicsit meg is kemenyedett. de nem kell paraznod ha kenegeted es nem piszkalod valoszinueg minnel hamarabb eltunik de ha nem es ujabb tetovalaszt tervezel akkor keress egy megbizhato tetovalo mestert aki nem serti fel a borodet. soksikert,kitartast
2017. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Ezek puha dudrok, nem olyan megkeményedettek. Nem is hólyagok, csak simán kidudorodik az átütött résznél.
2017. júl. 10. 05:38
 3/3 anonim ***** válasza:
A tetoválás egyébként egészséges, jót tesz a bőrnek.
2017. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!