Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova tetováltassak?

Hova tetováltassak?

Figyelt kérdés

Egy macska ábra lesz és igen, nekem sokat jelent.

Szerintetek hol néz ki a legjobban?


2017. júl. 11. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
attól függ milyen az ábra, illetve mekkora.
2017. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez csak a te döntésed ha a tetoválás nem olyan minta vagy nem ott van ahol neked tetszik akkor szart se ér az egész szerintem oda tetováltasd ahol neked a legjobban tetszik.
2017. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
Jól látható helyre, hogy a HR-esek egyből láthassák, hogy kreténnel van dolguk.
2017. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt itt kell megkérdezned, akkor egyelőre sehova.
2017. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Hova tetováltassak?"


Valami igénytelen prolira. Mivel az igénytelen prolik szokták magukat tetováltatni.

Ha te is az vagy, akkor magadra.

2017. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az igazán értelmes válaszokat.


Mit is vártam :D

2017. júl. 11. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem, ha kisebb ábráról van szó, akkor jól mutat csuklón, alkar belső felén valahol, esetleg a boka környékén vagy hátul a nyakadon. :)
2017. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kulcscsont környéke
2017. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért, mégis mit vártál? Honnan a fenéből tudjuk így az interneten keresztül, hogy a te általad elképzelt minta a te testeden hol mutatna jól?

Akinek erről sincs elképzelése, az nem érett még a tetoválásra. Ezt a saját érdekedben mondom, egy megbánt motívumot egész életedben takargathatsz majd, már persze ha tudod.

2017. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan helyre, ahol mindig nem látszik. Pontosabban, ahol normálisan felöltözve /öltöny, ing, stb./ nem látszik. Ha kell, el tudd takarni.Attól is függ, milyen munkáid lesznek életedben, mi a végzettséged. Mert vannak munkahelyek, ahopl nem díjazzák a tetovált dolgozót, sőt van ahova fel se veszik.Persze ez függ a tetoválás nagyságától, színvonalától.Ezért emiatt szerintem olyan helyre, ahol ha akarod, el tudod dugni, olyan testrészre, amit általában munkahelyen nem mutogatunk.
2017. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!